Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yaşım 36 canım ikinci gebeliğim ilk çocuğum 9 yaşında ikinci için 2.5 sene bekledim sonunda Rabbim yüzünü güldürdü umarım herkesin yüzünü güldürür
süperrr amin canım inşallah bende 32 yaşındayım 2,5 aylık evliyim bekliyos bakalımm

Tavuk göğsünü aynen tavuk sote gibi yapiyosun ama çok pisirmeden bi taraftada püreyi yapıyorsun sonra borcama önce soteyi sonra püreyi dokuyosun üzerine kaşar rendeliyosun pisiyor bukadar
tamam canım sağolasın tavuğu çok severim denicem en kısa zamanda

kuzularım ben gidiyorummm hepinize iyi akşamlaarr yarın görüşürüz güzel haberlerle inşallah... Leyla ezelden haber alırsan bana da yaz canım tw dan oke.
iyi akşamlarr

2bck abla 3 olçak
3 aylık mi ay daha çok yeni canım anlatayım ozaman 3 tane büyük boy Patatesi soy ve su ile pişir pisince içine 1 kaşık tereyağ ve 1 bardak süt koy tuz ekle suyunu çeken kadar tekrar pişir bu arada ezmeyi unutma ben ilk evlendigimde kocamin önüne hazır çorba ve Makarna koydum 1 ay sonra adamın tepesi attı git netden tarif bak ve yap dedi bende hep netten yapa yapa öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…