Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım kalburabastı istedi eşime söyledim yavrum saat 1 den beri heryerde kalburabastı arıyomuş ... ramazanda zebil gibiydi şimdi siparişle yapıyorlarmış.... aşkım yaa ne kadar acil diyo yoksa hemen yaptırayım diyo napıcam ben offf

Aman evde olmasın be hiç istekleri bitmiyoki 2 saatte bi acıktım diye başımın etini yiyo. Sanki ömründe hiç yemek yememis gibi davraniyor. Bide hala zayıf kiloda almıyor. Ona yedirdiklerimi Afrika'ya gonderseydim en az 10 çocuk açlıktan olmezdi :KK43:
kikikikiikikiki:KK48:

kızlar adetimden bu yana akıntım var iç çamaşırıma bakınca görüyorum çok sık oluyo ve taharet alırken farkettim beyaz ama sarı apaçık yeşile dönük bir akıntı gibi iç çamaşırım da acaba iltihapmı yaaaaaa..........
inşallah bebiştir iltihap değildir :KK60:

Kızlar benim geçen ay dış etlerim den arada kan geliyordu. Bu sabah yine geldi. Bunun için doktora gitmeye gerek var mı ? Bide agzimin üst tabanindaki dış etlerim de şişlik var .
canım diş eti çekilmesi olabilir ihmal etme bide hamilelik öncesi diş kontrolu mutlaka yapılması gerekiyomuş

Bugun sağlık raporları yenileniyodu akciğer grafisinde hamilelik şüphesi olanlar girmesin diyodu günüme daha var ama girmedim tetanozda olmadım

X