Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

KUZULAR SWEET42 DE DOĞUM YAPMIŞ RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.....
Amin inşallah.. gözü aydın Elifciğin Allah güle güle büyütmek nasip etsin..
Leylacım sanada Allah hakkında hayırlısını nasip etsin kendine güveniyosan niye doğurmayasın sonuçta çalışmıyosun evdesin ikisi birlikte büyürler..

KUZULAR SWEET42 DE DOĞUM YAPMIŞ RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.....

ne güzel haber,ALLAH ım sağlıcakla büyütmesini nasip etsin ve isteyen tüm arkadaşlarımıza da hayırlısıyla evlat nasip etsin.

aç olduğu için huysuz canım,benim bebeğimde emmiyor malesef

bence doğru yapıyorsun,inşallah olur da hemen ikiz gibi büyütürsün. ev hanımı olsam hemen değil ama 1 sene sonra bende çocuk yapmayı düşünürdüm.

Biz geçen ay başladık çalışmalara hapı bıraktım geçen ay tutturamadık bakalım bu ay ne olur hayırlısı diyorum canım
canım nasılsın diğer forumda sana yazmıştın görmedin sanırım :) ben başlıyorum bu ay korunmayı bırakmaya sen başlamışssın bilee hadi bakalım bu ay birlikte bekleyelim sonucu

canım nasılsın diğer forumda sana yazmıştın görmedin sanırım :) ben başlıyorum bu ay korunmayı bırakmaya sen başlamışssın bilee hadi bakalım bu ay birlikte bekleyelim sonucu
Canım hadi hayırlısı olsun inşallah tez zamanda tuttururuz beni unutma emi sen hep aklımdasın bilgilendirelim birbirimizi inşallah hamileliğimizi de hayırlısıyla geçirmeyi nasip eder Rabbim

Canım hadi hayırlısı olsun inşallah tez zamanda tuttururuz beni unutma emi sen hep aklımdasın bilgilendirelim birbirimizi inşallah hamileliğimizi de hayırlısıyla geçirmeyi nasip eder Rabbim
ayy inşallah canım geçen sefer ikinci ayda kalmıştım bakalım bu sefer bekletecek mi ? doktor ilk 4 ay içinde olmazsa gel yeniden görüşelim dedi ..aynen sende benim aklımdasın bu sefer mutlu bir hamilelik istiyorum allahtan ikimiz içinde sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

AMİN canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…