Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

iyiyim canım benimmm öyle internette geziniyordum birden aklıma geldi bir gireyim bakayım neler var neler yok dedim... çok şükür bir sıkıntım yok hayat işte her zamanki rutin halinde devam ediyor.. sen nasılsın ?
iyi cnm sevindim uğramana!bende öyle bildiğin gibi sıpa 9 aylık olacak onunla uğraşıyorum..seninkiler nasıl?

benim tek sağolsun oğlum parçaladı kullanmıyorum,teli vardı yazamadım v.stan,buraya da hiç takılmıyor eskisi gibi!
ya bebekler olunca sanırım biraz daha az vakit harcıyoruz buraya.. ben zaten evde bırak pc yi teli bile elime alamıyorum.. işyerinde de sıkıntı olunca girme az oluyor ama özlemişim ne yalan söyleyeyim

:KK70:bir derdim var bölümü...az derdimiz var ya:KK70:bu arada ben yine korunmuyom yine olmuyor kuzum,sen düşünüyorsan yine açalım topik:KK54::KK70:
anam kız daha çok erken.. geçen ay reglim şaştı 5 gün sonrasında oldu da öldüm öldüm dirildim walla... az daha dursun bakalım.. maşallah sen erkencisin ama inşallah Rabbim gönlündekini verir kuzum...

bu arada sabahları kaçta giriyorsun sen ona göre gireyim bende

anam kız daha çok erken.. geçen ay reglim şaştı 5 gün sonrasında oldu da öldüm öldüm dirildim walla... az daha dursun bakalım.. maşallah sen erkencisin ama inşallah Rabbim gönlündekini verir kuzum...

bu arada sabahları kaçta giriyorsun sen ona göre gireyim bende
hahahaha kız yaştan yoksa derdim ne!bu arada biz sabah 7 de işbaşındayız;klavyeyle,oğlumla:KK70:

hahahaha kız yaştan yoksa derdim ne!bu arada biz sabah 7 de işbaşındayız;klavyeyle,oğlumla:KK70:
ayyy sizde bizdensiniz... maşallah benim kuzu kurulu saat gibi sabah 7 de kalkıyo bari hafta sonları biraz yatsa ama yok yani.. neyse bende 9 da işbaşı biliyorsun müsait olur olmaz giricem... malum mesai bitti artık eve gitme vakti... yarına kadar kendine iyi bak.... bu arada gerçekten özlemişim

ayyy sizde bizdensiniz... maşallah benim kuzu kurulu saat gibi sabah 7 de kalkıyo bari hafta sonları biraz yatsa ama yok yani.. neyse bende 9 da işbaşı biliyorsun müsait olur olmaz giricem... malum mesai bitti artık eve gitme vakti... yarına kadar kendine iyi bak.... bu arada gerçekten özlemişim
bende bakarken öyle hissettim,bekliyorum cnm!

X