Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm acı elma yağını denedinmi? ayak tabanlarına sürüyosun. çok ağır kokuyo ama...

bitli geldi geldi:KK19:
annemle babamı kaarşıladım hacdan geldiler kazaları hep kıl payı atlatmışlar:110: bide üstüne kardeşimi evlendirdik:KK71:şimdide sıpacımla uğraşıyoz işte:KK36:
leylam başın sağolsun....
ALLAH kabul etsin haclarını bizede nasip olur İNŞALLAH....Hep okudum ama denemedim halis zeytinyağıyla ovdum masaj yaptım iki gün üstüste sanki bebiş düzeldi kendi çıkarıyor artık geceleride uyumaya başladı topiğe yazınca uğurlu geldi o gün bugündür uyuyo MAŞALLAH....Bebişin nasıl bu arada miniğimiz ne kadar oldu beslenme durumu nasıl?

merhaba hatun kişiler nasılsınız? ben doğumdan sonra ilk defa yazabiliyorum. 11 eylül de beklediğim bebeğim 31 ağustos da geldi .siz neler yapıyorsunuz?

Ne zaman biticek canım eylülde bitmiyomuydu yanlış mı hatırlıom :KK51: hayırlısı ne zaamansa o zaman gelsin hemen gelsin inşallah :))
canım ben kontrole gittim ekimde gitcektim hatta ağustosta gittim 2 tane 1 cm altı myom varmış dr zaten 1 yılı doldurman gerekiyordu bunlar bi tehdit arz etmio ama baskı altına alalım boşuna büyümesn dedi 6 kutu doğum kontrol kapı verdi 4.kutudayım 2 kutum kaldı oda şubatta filan bitio ama ben 5 kutu içmek istiyorum zaten 1 yılım doluyo bu hafta

canım ben kontrole gittim ekimde gitcektim hatta ağustosta gittim 2 tane 1 cm altı myom varmış dr zaten 1 yılı doldurman gerekiyordu bunlar bi tehdit arz etmio ama baskı altına alalım boşuna büyümesn dedi 6 kutu doğum kontrol kapı verdi 4.kutudayım 2 kutum kaldı oda şubatta filan bitio ama ben 5 kutu içmek istiyorum zaten 1 yılım doluyo bu hafta
hımm nie oluyo bu miyomlar ?tehdit arz etmiyosa korunmayı bırak artık gerek yok bence yaa artık yeter benim eltim tüp yaptı biliosun miyomu oldu büyüdü oda bebekle ama 4 aydan sonra bi tehdit arz etmedi doğurdu wala bişiycikte olmadı çok şükür

hımm nie oluyo bu miyomlar ?tehdit arz etmiyosa korunmayı bırak artık gerek yok bence yaa artık yeter benim eltim tüp yaptı biliosun miyomu oldu büyüdü oda bebekle ama 4 aydan sonra bi tehdit arz etmedi doğurdu wala bişiycikte olmadı çok şükür
rahim yapım üretmeye çok elverişliymiş neden oluyo hiç bilmiyorum canım eşimde diyo bu aydan itibaren içme diye bende 1 kutu daha içeyim diyorum ama çok kafam karışık doktoru arasam sölesem o 6 kutuyuda bitircen dermi acaba? hapı bırakınca direkt folik asite başlıcam

rahim yapım üretmeye çok elverişliymiş neden oluyo hiç bilmiyorum canım eşimde diyo bu aydan itibaren içme diye bende 1 kutu daha içeyim diyorum ama çok kafam karışık doktoru arasam sölesem o 6 kutuyuda bitircen dermi acaba? hapı bırakınca direkt folik asite başlıcam
Dr un bence 6.kutuyuda iç der çünkğ onlar daha farklı bakıyo bizim gibi dğşünmüolar :KK43:( bence Dr lar peryot tutturmuş gidiolar bırak içme bence folik asit düşündürdü nie diycen acaba olan miyomları besler mi onu bi sorabilirsin artık bırakıcam de korunmayı böle bir etki olurmu de ve infolic var ben hamile kaldığım ay onu kullanmıştım yumurta gelişmeye de yardımcı oluo kuzum sor bunlar arayıp

ALLAH kabul etsin haclarını bizede nasip olur İNŞALLAH....Hep okudum ama denemedim halis zeytinyağıyla ovdum masaj yaptım iki gün üstüste sanki bebiş düzeldi kendi çıkarıyor artık geceleride uyumaya başladı topiğe yazınca uğurlu geldi o gün bugündür uyuyo MAŞALLAH....Bebişin nasıl bu arada miniğimiz ne kadar oldu beslenme durumu nasıl?
amin canım. hadi geçmiş olsun inşallah.bizimkini en son 2 aylıkken tarttırdık 6650grdı. tosuncuk işte iyi emiyo Allah a şükür ama kusması var ya. dik tutuyorum dik yatırıyorum. normal diyolar bi gün çok kusuyo bi gün az nolcak bilmiyorum. sen d vitamini kullanıyomusun? acaba omu yapıyo diye düşünüyorumo_O

amin canım. hadi geçmiş olsun inşallah.bizimkini en son 2 aylıkken tarttırdık 6650grdı. tosuncuk işte iyi emiyo Allah a şükür ama kusması var ya. dik tutuyorum dik yatırıyorum. normal diyolar bi gün çok kusuyo bi gün az nolcak bilmiyorum. sen d vitamini kullanıyomusun? acaba omu yapıyo diye düşünüyorumo_O
cnm d vitamini arttırıyordu benimkini doktor kes 1 hafta bak duruma dedi kestim hakikatten durdu ama şimdi hala kusuyor peynirimsi şekilde....

cnm d vitamini arttırıyordu benimkini doktor kes 1 hafta bak duruma dedi kestim hakikatten durdu ama şimdi hala kusuyor peynirimsi şekilde....
ay bende bıraktım bi kaç gündür çocuğun kusması azaldı hemde gözle görülür miktarda. yediklerimede dikkat ediyorum. doktora gidene kadar vermiyim bari. doktorada danışırım:110:bide rotavirüs aşısı varmış onu yaptırdınmı devlet karşılamıyomuş. yaptırmak gereklimi ki?:KK64:

ay bende bıraktım bi kaç gündür çocuğun kusması azaldı hemde gözle görülür miktarda. yediklerimede dikkat ediyorum. doktora gidene kadar vermiyim bari. doktorada danışırım:110:bide rotavirüs aşısı varmış onu yaptırdınmı devlet karşılamıyomuş. yaptırmak gereklimi ki?:KK64:
cnm sağlık ocağındaki hemşireye sordum elbette yaptır dedi peki ala aşının rahatsızlığın hiç olmamasına etkisi yok, olursa ALLAH muhafaza hafif atlatırmış devlet karşılamıyo ama dışardan aşıyı al getir ben vururum dedi bende almadım umarım sıkıntı yaşamayız....

bitli bebeğim anne sütünü bıraktı az evvel uyandı acıkmış uykulu olmasına rağmen yine bas bas bağırdı memeyi verince...ne yapacağım ya daha 4,5 aylık üffffffff anne sütünü tamamen 1 haftadır almıyo ve çok huzysuz bir haftadır sağıp vermeye çelışıyorum ama çok azaldı süt sankii göğüslerimde bunu bekliyomuş gibi hemen kesti sütü....

bu arada kızlar bana kızmayın ama korunmuyoruz ikinci olsun diye acaba yanlışmı yapıyoruz.....yani erken ama işte bu 4 senede oldu yaşta 38 ne yapayım bilemedim ...biliyorum sizlerde istiyorsunuz RABBİM önce size nasip etsin ama bende yine aranıza katıldım galiba....

X