Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ayy maşallah kuzuna kıyamam ben onun kızacakmı die bakan gözlerine Allahım her türlü sabrını verecek inşallah onun miss kokusunu çekince içime herşeyi unutucam hissediyorum :)))

kuzum 3 aylık oldu tam bir gazman gece uyumuyoz şimdi sesler çıkarmaya başladık algıları açıldı....senin doğum nezaman normalmi?
cnm acı elma yağını denedinmi? ayak tabanlarına sürüyosun. çok ağır kokuyo ama...
yasuyasu vardı paytpo vardı elalmami vardı badefnem vardıı bitli nerelerdee gelin yahuuuu
bitli geldi geldi
annemle babamı kaarşıladım hacdan geldiler kazaları hep kıl payı atlatmışlar bide üstüne kardeşimi evlendirdikşimdide sıpacımla uğraşıyoz işte
leylam başın sağolsun....

elifcim seni gördüğüme sevindim canım merak ediyordum acaba doğurdumu diye çok az kalmış Allah kurtarsın canım benim

canlarımm canlarımm :) valla girelim hergün ya ne güzel görüşüoduk hamile kalan kaçtı olmaz böyle cok ayıp biz varz daha burda
canım walla arada giriyorum yazan olmayınca yazmıyorum seninle zaten görüşüyoruz özelde :) diğer arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun darısı bana ezele ve sevgiye inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…