Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Olsun canım teşekkür ederim cvbin için ne güzel memnunsun bende elif hanıma 2.ye gidicem kalp atışını duymak için ama dogumda memnun kalmayanlar olmuş bir de doğum esnasında hastanede hangi doktor varsa o yaptırıyormuş yani elif hanımın mesaisi bıttıyse yaptırmıyormuş bu konuda bilgin var mı
cnm benim açılmam olunca yatış yapıldı ve devam edince sezeryana aldı anlayacağın normal doğumla alakalı pek bir bilgim yok.....ama bence baştan sormalısın bu konuyu mutlaka makul cevabı vardır......

Merhaba, Bayanlar aylar günler çabuk geçiyor en son Mutlu haberi vermiştim aradan 8 ay geçti. Doğumu bekliyorum bende. Sizler nasılsınız ?

Merhaba, Bayanlar aylar günler çabuk geçiyor en son Mutlu haberi vermiştim aradan 8 ay geçti. Doğumu bekliyorum bende. Sizler nasılsınız ?
sağlıkla bir nefeste kucağına al İNŞALLAH bizler iyiyiz benimde meleim 2,5 aylık oldu asıl doğum sonraymış :)sağlıklı olsunlarda bu uykusuzluk günleride geçer İNŞALLAH:)

Sevgi_16 Sevgi_16 ezeleren ezeleren kızlar nasılsınız ? napıyosunuz ? Biz iyiyiz kızımla şükür geldik bugünlere Allahım tez zamanda sizede nasip etsin göbişlerinizi doldursun inşallah :)) bizim zaman yaklaştıkça heycan be panikle bekliyoruz :)) ama hamişlik zor ilk 3 ay ve son 2 ay zor geçiyo ama her türlü sonuca değer kızlar rabbim nasip edecek inşallah

Sevgi_16 Sevgi_16 ezeleren ezeleren kızlar nasılsınız ? napıyosunuz ? Biz iyiyiz kızımla şükür geldik bugünlere Allahım tez zamanda sizede nasip etsin göbişlerinizi doldursun inşallah :)) bizim zaman yaklaştıkça heycan be panikle bekliyoruz :)) ama hamişlik zor ilk 3 ay ve son 2 ay zor geçiyo ama her türlü sonuca değer kızlar rabbim nasip edecek inşallah
cnm?

kuzum 3 aylık oldu tam bir gazman gece uyumuyoz şimdi sesler çıkarmaya başladık algıları açıldı....senin doğum nezaman normalmi?
Ayy daha geçmedi mi kuzum gaz probleminiz ? Normal düşünüyorum normal gözüküyor şuan kuzum Allah bilir hayırlısı nasılsa öyle olacak inşallah.... Korkuyorum azz nasıl olacak die endişelerim var :))
Kaburgamı ezip duruyo minnoş geceler uykular bana şimdiden haram oldu göbiş kasılmalar uyutmuyo kaburga ağrısıda yemek yedirtmioo :)) :KK51::KK15:

Ayy daha geçmedi mi kuzum gaz probleminiz ? Normal düşünüyorum normal gözüküyor şuan kuzum Allah bilir hayırlısı nasılsa öyle olacak inşallah.... Korkuyorum azz nasıl olacak die endişelerim var :))
korkma canım benim bir çırpıda geçecek send ekucağına alınca unutacaksın herşeyi....gazımız geçmedi daha herkes erken doğduğu için normal 3. ayında geçer diyo yani 1,5 ay erkendi ya şimdi zamanında doğsa 2 aylık olacaktı...böyle teselli oluyorum ama olsun yorgunluğu bile güzel gece kalkınca gözlerimin içine bakıp tepkimi ölçüyo kızacakmıyım yoksa sevecekmiyim diye bir gülücükle işi bitiriyo çok kurnaz çok:))))

X