Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

valla aynen öyle bende hep o uzayan akintiyla takip ederdim olmadı ama bazı kişilerde adet döneminde oluyormuş öyle olduysa bilmiyorum bu arada cevapin için çok sağol inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın
sağol cnm .....adetten hemen sonrasında takip et bu sefer bence İNŞALLAH olumlu sonuç alırsın cnm.....

günaydınlar .......dün az bişey akıntıyla su geldi hemen tırstım doktoru aradım ve gel durma dedi gittim ilk defa gördüğüm bir aletle alttan muayene etti ve çok şükür kesede problem yok idrarmış birde enfeksiyona bakıldı idrarda o da temiz çok şükür sonrada iğne vuruldum geldim:)hergün axion valla bunada şükür:)sıa totosunun bayağı morarması için gayret içinde:))))....sizler nasılsınız.....
ayyy okurken ben telaş yaptim çok geçmiş olsun hiç görmediğim bir alet deyince aklıma kocaman bir şey geldi :KK70:çocuklar gibi canim bol bol dinlen en önemlisi bu şu an kaç kilosun canım ne kadar aldın

ayyy okurken ben telaş yaptim çok geçmiş olsun hiç görmediğim bir alet deyince aklıma kocaman bir şey geldi :KK70:çocuklar gibi canim bol bol dinlen en önemlisi bu şu an kaç kilosun canım ne kadar aldın
sağol cnm yok kocaman değildi küçüktü:)))))))kilo 3 ile 2,5 arası gidiyor geliyor cnm ama bebişin kilosu geçen hafta 540 gr dı onun iyiyimş gelişim 10 gün ilerdeymiş......bana doktor aslında olması gerekn 4 ayda hiç kilo sonraki ay 3 daha sonrada toplamda 12 kiloyu dağıt ay başına:)senin nasıl durum bebişimiz nasıl başladımı kıpraşmaya:)

sağol cnm yok kocaman değildi küçüktü:)))))))kilo 3 ile 2,5 arası gidiyor geliyor cnm ama bebişin kilosu geçen hafta 540 gr dı onun iyiyimş gelişim 10 gün ilerdeymiş......bana doktor aslında olması gerekn 4 ayda hiç kilo sonraki ay 3 daha sonrada toplamda 12 kiloyu dağıt ay başına:)senin nasıl durum bebişimiz nasıl başladımı kıpraşmaya:)
iyisin canım maşaallah ben bir buçuk almış görnyorum oğlum oluyor inşaallah geçen perşembe kontrolum vardı kesin dedi çok hafif kalp atışı gibi hareket hissediyorm geçen gün kalabalık bir ortamdaydım o gün baya hissettim

iyisin canım maşaallah ben bir buçuk almış görnyorum oğlum oluyor inşaallah geçen perşembe kontrolum vardı kesin dedi çok hafif kalp atışı gibi hareket hissediyorm geçen gün kalabalık bir ortamdaydım o gün baya hissettim
MAŞALLAH cnm ALLAHım hayırlısıyla sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin erkekler çoğalıyo ....

hayır canım sizlrin yazdıklarını okuduktan sonra istemedim Allaha emanet kuzum bu gun 17. hafaya girdik inşaaallah her şey yolunda gider sağlıkla kavuşuruz
canım şu an senin paşa iyi göründü dimi o şüpheler bitti çok şükür
cnm aslında detaylıya da girmeyi düşünmüyordum ikiliden sonra tırsmıştım ama bu rahim ağzı kısalığı oluşunca mecburen girdim ve her şerde bir hayır var diyorlar çok şükür down sendromu olan bebeklerde rahim kalınlığından tut ismini bilemeyeceğim bir sürü parametrelere bakıldı dalgalanmalar uzunluk kısalık falan derken 361 de olan ihtimali neredeyse 1200 lerde bire düşürdü doktor yani yok diyemem ama ihtimal oldukça düştü bu muayeneden sonra dedi......çocuk çok şükür iyi ama işte bu rahim ağzı kısalmasından dolayı benim kesinlikle iş yapmamam lazımmış napalım 3,5 ay yatış ALLAHın izniyle sağsalim kucağımıza alırız İNŞALLAH....eşimde yardımcı sağolsun biraz yoruldum son zamanlarda o da o yüzden bayağı suçlandı,şimdi elletmiyo bişeyi anlayacağın böyle giderse sıkıntısız olur İNŞALLAH......Haftaya detaylıya gittiğim hoca kontrol vermişti gideceğim İNŞALLAH kısalma yoktur düzelmiştir yoksa dikiş denmişti bilemiyorum artık......

cnm aslında detaylıya da girmeyi düşünmüyordum ikiliden sonra tırsmıştım ama bu rahim ağzı kısalığı oluşunca mecburen girdim ve her şerde bir hayır var diyorlar çok şükür down sendromu olan bebeklerde rahim kalınlığından tut ismini bilemeyeceğim bir sürü parametrelere bakıldı dalgalanmalar uzunluk kısalık falan derken 361 de olan ihtimali neredeyse 1200 lerde bire düşürdü doktor yani yok diyemem ama ihtimal oldukça düştü bu muayeneden sonra dedi......çocuk çok şükür iyi ama işte bu rahim ağzı kısalmasından dolayı benim kesinlikle iş yapmamam lazımmış napalım 3,5 ay yatış ALLAHın izniyle sağsalim kucağımıza alırız İNŞALLAH....eşimde yardımcı sağolsun biraz yoruldum son zamanlarda o da o yüzden bayağı suçlandı,şimdi elletmiyo bişeyi anlayacağın böyle giderse sıkıntısız olur İNŞALLAH......Haftaya detaylıya gittiğim hoca kontrol vermişti gideceğim İNŞALLAH kısalma yoktur düzelmiştir yoksa dikiş denmişti bilemiyorum artık......
çok sevindim canım inşaallah dikişede gerek kalmaz derin bir oh çekersin sen orda biz burda bebeklerimiz sana emanet ALLAHIMM

çok sevindim canım inşaallah dikişede gerek kalmaz derin bir oh çekersin sen orda biz burda bebeklerimiz sana emanet ALLAHIMM
İNŞALLAH cnm benim valla dün doktora söyledim endişe bitmiyor ama stres yapmıyorum şükür bol bol dua ediyorum.....Nasipte ne varsa onu yaşayacağız RABBİM hayırlı güzel ve sağlıklı günlere koysun hepimizi.....

arkadaşlar ben clexane başladım haftasonu. cumartesi doktorum ilk igneyi yaptı ve belli belirsiz bir morarma vardı. dün 2. iğneyi yaptım. biraz kızardı. ama busabah 3. iğneyi yapınca çok morardı. nerdeyse bir metal para büyüklüğünde morarma yayıldı. aranızda kullanan ve bu kadar morarması olan var mı? normal mı? 2 kere kendim yaptım acaba yapamıyormuyum bilemedim. yorumlarınızı bekliyorum.
ben kullanıyorum.morarma illaki oluyo canım. hala önüne geçemedim o morarmanın bazen hiç morartmıyorum bazende her vurduğum morarıyo:KK34:

gözü korktu seninkinin desene:confused:

Leylam neyin var tatlim ? Bir sorun mu var tatlim endise yapma bitanem sen endiselendikce minnosta endiselenir bence sen dinlen bebis saglikli bir sekilde gelicek hic uzulme sen emi tatlim
sorma kuzum iyiyiz şükür ama işte bazı aksilikler oluyo .....rahim ağzı kısalmış sınır 25mm iken 20 ye kadar düştü dikiş dendi ama enfeksiyon ve gebelik sonlanma ihtimalini duyunca eşimde bende biraz düşünelim dedik olmazsa 10gün sonra duruma bakıp ona göre karar verelim dedi doktor son zamanlarda hem korku hem yorgunluk tetikledi sanırım..... düşük önleyici başladık hemen iğnede vuruluyorum çocuk çok aşağıdaydı 3 haftadır o yüzdende idrarda bile bayağı zorlanıyordum....diyeceğim o ki dikkat edin ilk üç ayla bitmiyor hep dikkat ve dinlenmek gerekiyor....şimdi beklemedeyim 27 sinde kontrol bakalım nolacak dua edelim birbirimize cnm ...........RABBİM bugünleri sorunsuz atlatmayı nasip etsin İNŞALLAH sağlıkla zamanında kucağımıza alalım bebeklerimizi:)

sorma kuzum iyiyiz şükür ama işte bazı aksilikler oluyo .....rahim ağzı kısalmış sınır 25mm iken 20 ye kadar düştü dikiş dendi ama enfeksiyon ve gebelik sonlanma ihtimalini duyunca eşimde bende biraz düşünelim dedik olmazsa 10gün sonra duruma bakıp ona göre karar verelim dedi doktor son zamanlarda hem korku hem yorgunluk tetikledi sanırım..... düşük önleyici başladık hemen iğnede vuruluyorum çocuk çok aşağıdaydı 3 haftadır o yüzdende idrarda bile bayağı zorlanıyordum....diyeceğim o ki dikkat edin ilk üç ayla bitmiyor hep dikkat ve dinlenmek gerekiyor....şimdi beklemedeyim 27 sinde kontrol bakalım nolacak dua edelim birbirimize cnm ...........RABBİM bugünleri sorunsuz atlatmayı nasip etsin İNŞALLAH sağlıkla zamanında kucağımıza alalım bebeklerimizi:)
korktu valla 7 ayı tamamlasak deyip duruyo kendini erken doğuma alıştırıyor umarım gerek kalmaz zamanında sağlıkla gelirler....

Ayyy neler yasamissin bitanem yaa kiyamam ben sana insallah minnosun seninle olacak bitanem hic uzulme sen tamam mi stres yapma tatlim ama en cok su 1 ay kv gorumce sendeyken cok yoruldun ondanmiki Allahim korusdun minigini herseyde bir hayir vardir sen sadece uzulme dualarimdasin bitanem sen hic uzulme sikilma tamam mi bebeklerimizi saglikli bir sekilde kucagimiza alicaz insallah

X