Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya yaz gelince birden arttı sanki gidilmesi gerekenler yapılması gerekenler anlamadım bende eşim istanbula gitmişti bi kaç gün annemlerde kaldım kardeşim ablam falan uykusuz geceler tabi bide öyle işe gelince düştü modum çiçekler aldım balkonuma yine :) sen naptın diktinmi geçmişi okuyamıyorum şu an

ya yaz gelince birden arttı sanki gidilmesi gerekenler yapılması gerekenler anlamadım bende eşim istanbula gitmişti bi kaç gün annemlerde kaldım kardeşim ablam falan uykusuz geceler tabi bide öyle işe gelince düştü modum çiçekler aldım balkonuma yine :) sen naptın diktinmi geçmişi okuyamıyorum şu an
ah be kuzum benim başıma neler geldi:)şu an sadece yatıştayım rahim ağzı uzunluğu olması gerekenden kısalmış bu da düşük riski tabi :KK43:yine ilaç tedavisi ve yatış ayağa kalkma dendi......o yüzden hiçbişey yapamıyorum sadece bel ağrım olduğunda kalkıp dolanıyorum sonra tekrar oturuyorum anlayacağın çiçeklere fırsat bulamadım........senin için iyi olmuştur değişiklik:)ailenlede olunca güzel bir huzur keşke yakınımda olsalar ama uzaktalar malesef.....o gün kızkardeşime diyorum burada kimsem yok diye dayanamadım ağladım telde:)))

canımm kıyamam hiç moralini bozma nasibi warsa prensimzn bu dünyada sen kalkıp tepinsende gelecek o :KK68: yat sen ne güzel işte acık bende yatsam ne iyi olur :)

arkadaşlar ben clexane başladım haftasonu. cumartesi doktorum ilk igneyi yaptı ve belli belirsiz bir morarma vardı. dün 2. iğneyi yaptım. biraz kızardı. ama busabah 3. iğneyi yapınca çok morardı. nerdeyse bir metal para büyüklüğünde morarma yayıldı. aranızda kullanan ve bu kadar morarması olan var mı? normal mı? 2 kere kendim yaptım acaba yapamıyormuyum bilemedim. yorumlarınızı bekliyorum.

günaydınlar .......dün az bişey akıntıyla su geldi hemen tırstım doktoru aradım ve gel durma dedi gittim ilk defa gördüğüm bir aletle alttan muayene etti ve çok şükür kesede problem yok idrarmış birde enfeksiyona bakıldı idrarda o da temiz çok şükür sonrada iğne vuruldum geldim:)hergün axion valla bunada şükür:)sıpa totosunun bayağı morarması için gayret içinde:))))....sizler nasılsınız.....

kızlar bişey soracaktım tam yumurtlama dönemindeyim ama ne ateş çıkıyor nede akıntı normalde yumurtlama döneminde çok akintim olurdu şimdi kuruyum bugün 16 hayla yumurta akı gibi akintim gelmedi buay omreden gelen bi ilacı kullandım acaba bana ters tepki yaptı yumurtlamadimi

kızlar bişey soracaktım tam yumurtlama dönemindeyim ama ne ateş çıkıyor nede akıntı normalde yumurtlama döneminde çok akintim olurdu şimdi kuruyum bugün 16 hayla yumurta akı gibi akintim gelmedi buay omreden gelen bi ilacı kullandım acaba bana ters tepki yaptı yumurtlamadimi
CNM ERKEN YUMURTLAMADIĞINDAN EMİNMİSİN?BİRDE GEÇTE YUMURTLAYABİLİRSİN 22. GÜNDE BİLE YUMURTLAYANI DUYMUŞTUM ....BAZI AYLARDA SAĞLIKLI BAYANLARIN YUMURTLAMADIĞIDA OLABİLİYOR TABİ ASLINDA EN GÜVENİLİR OLAN OVULASYON TESTİ GALİBA....

CNM ERKEN YUMURTLAMADIĞINDAN EMİNMİSİN?BİRDE GEÇTE YUMURTLAYABİLİRSİN 22. GÜNDE BİLE YUMURTLAYANI DUYMUŞTUM ....BAZI AYLARDA SAĞLIKLI BAYANLARIN YUMURTLAMADIĞIDA OLABİLİYOR TABİ ASLINDA EN GÜVENİLİR OLAN OVULASYON TESTİ GALİBA....
geç yumurtlansa ateş cikmiyormu acaba bide bisenedir takip ediyorum 11le 17 arası oluyor

geç yumurtlansa ateş cikmiyormu acaba bide bisenedir takip ediyorum 11le 17 arası oluyor
valla cnm hamile kaldığım ay adet bitiminin2. günü yumurtladım 5 gün adet sürdü 7. gün yumurtlamıştım ve şok olmuştum :)anlayacağın ay ay değişir bence....ateşe hiç dikkat etmemiştim cnm ama tabi akıntıdan anlıyordum ve çoğunlukla adet sonrası akıntım olurdu.......klomenle yumurta geliştirici kullandığım aylardaysa 14. gün mutlaka yumurta çatlamaya hazır büyümüş olurdu bu ne yaman çelişki dimi:)

valla cnm hamile kaldığım ay adet bitiminin2. günü yumurtladım 5 gün adet sürdü 7. gün yumurtlamıştım ve şok olmuştum :)anlayacağın ay ay değişir bence....ateşe hiç dikkat etmemiştim cnm ama tabi akıntıdan anlıyordum ve çoğunlukla adet sonrası akıntım olurdu.......klomenle yumurta geliştirici kullandığım aylardaysa 14. gün mutlaka yumurta çatlamaya hazır büyümüş olurdu bu ne yaman çelişki dimi:)
valla aynen öyle ) bende hep o uzayan akintiyla takip ederdim olmadı ama bazı kişilerde adet döneminde oluyormuş öyle olduysa bilmiyorum bu arada cevapin için çok sağol inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın

X