Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Guzel anneler ve anne daylari mubarek mirac kandiliniz mubarek olsun hepimizin Allah tum dualarini kabul etsin hepimize Allah saglikli hayirli eli ayagi duzgun evlat nasip etsin ...... Ben giremiyorum pek fistiklarim bulantim cok yogunlasti yiyip icemiyorum ama minnosum iyi olsun ben raziyim hepinizi coook opuyorum kizlarrr

Merhaba teyzeler biz bugün doktordan gegeldik.27+5 günlük olmusuz 1.020gr 37cm bebeğimin kafasındaki genişleme hala duruyormus moralim yerlerde nolur bu mübarek gece de oğluma da dua eder misiniz. 1 er tane Ayetel kürsi istiyoruz bizde sizlere dua edeceğiz Hayırlı Kandiller:KK19:
duamsın canım buradaki herkes duamda bende okdum rabbim cmlemize bebeklerimizi sağlıkla kcaklamayı nasib etsin

günaydın arkadaşlar iyi haftalar

haftasonu doktora gittim. kan sulandırıcı iğneye başladım. şuan bebebğim iyi çok şükür bu hafta kalp atışıda duyacağız. inş. herşey yolunda gider bu sefere.

merhaba kızlar.............ayrıntılıda 10 gün ilerde görünüyor bebek:S gelişim organlar eşi suyu ALLAHa şükür herşey yolunda görünüyor......ama rahim ağzı ölçümü sınırda hala ve 10 gün sonrada durum aynı olursa dikiş kesin herhalde.....sanırım son yaşananlar ve yorgunluk üstüne bu durum oluştu....Ama progestn sonrası ağrılarım sonlandı şükür .......ciddi kasık kramplarım vardı bel ağrısıda eşlik ediyordu:KK43: dikkatli olmak lazım bana doğuma kadar ayağa kalkma dedi:)umarım birdahaki randevuda herşey yolunda gider ve dikiişe gerek kalmaz....
Leylacım geçmiş olsun canım inşallah bi dahaki kontrolde dikişe gerek kalmaz ama bol bol istirahat etcen artık yormucan kendini rabbim sağlıkla kucağın agöstersin inşallah..

Merhaba teyzeler biz bugün doktordan gegeldik.27+5 günlük olmusuz 1.020gr 37cm bebeğimin kafasındaki genişleme hala duruyormus moralim yerlerde nolur bu mübarek gece de oğluma da dua eder misiniz. 1 er tane Ayetel kürsi istiyoruz bizde sizlere dua edeceğiz Hayırlı Kandiller:KK19:
Canım Mevlam sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah moralini yüksek tut bebişin etkilenmesin..

günaydın arkadaşlar iyi haftalar hepimize................
günaydın canım hayırlı haftalar sanada.. nasılsın bakim? ben çok yoğun çalışıyorum bi sabah okuyabiliyorum çok sıkıldım bu yoğunluktan

günaydın arkadaşlar iyi haftalar

haftasonu doktora gittim. kan sulandırıcı iğneye başladım. şuan bebebğim iyi çok şükür bu hafta kalp atışıda duyacağız. inş. herşey yolunda gider bu sefere.
günaydın canım seni geçen seferden hatırlıyorum sanki hangi ay annesiydin?
İnşallah sağlık ve sıhhatle kucağına alırsın bebeğini

günaydın canım seni geçen seferden hatırlıyorum sanki hangi ay annesiydin?
İnşallah sağlık ve sıhhatle kucağına alırsın bebeğini

amin canım inş. benim ilk hamileliğim devam etseydi mayıs başı gibi bebeğim doğacaktı. ama olmadı. 3,5 aylıkken kalbi durdu. sebebi kan pıhtılaşması olduğu anlaşıldı. 2. hamileliğim de iğneye başladım.

amin canım inş. benim ilk hamileliğim devam etseydi mayıs başı gibi bebeğim doğacaktı. ama olmadı. 3,5 aylıkken kalbi durdu. sebebi kan pıhtılaşması olduğu anlaşıldı. 2. hamileliğim de iğneye başladım.
evt seni mayıs annelerinden hatırlıyorum bende mayıs anneleri grubundaydım 5 haftalıkken kürtaj oldum sonrada ameliyat oldum şimdi dinlenme aşamasındayım.

Leylacım geçmiş olsun canım inşallah bi dahaki kontrolde dikişe gerek kalmaz ama bol bol istirahat etcen artık yormucan kendini rabbim sağlıkla kucağın agöstersin inşallah..

Canım Mevlam sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah moralini yüksek tut bebişin etkilenmesin..

günaydın canım hayırlı haftalar sanada.. nasılsın bakim? ben çok yoğun çalışıyorum bi sabah okuyabiliyorum çok sıkıldım bu yoğunluktan
Cnm ALLAH kolaylık versin .........ben iyi olmaya çalışıyorum kafada deli sorular ama bugünlerde geçecek İNŞALLAH....sen nasılsın yoğunluk bitmedimi hala?

cnm sevindim.... meleğin bu sefer İNŞALLAH sorunsuz olarak dünyaya gelecek benim hatalarıma düşme hiç iş yapma yorma kendini ilk üç ayla bitmiyormuş onu anladım cnm....

Cnm ALLAH kolaylık versin .........ben iyi olmaya çalışıyorum kafada deli sorular ama bugünlerde geçecek İNŞALLAH....sen nasılsın yoğunluk bitmedimi hala?
amin canım bizde yaz dönemi zaten yoğun oluyodu mayıs ayındada denetim olunca dahada bi yoğunlaştık maalesef

canım inş. herşey gönlüne gore olur. Allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.
amin canım inşallah

cnm sevindim.... meleğin bu sefer İNŞALLAH sorunsuz olarak dünyaya gelecek benim hatalarıma düşme hiç iş yapma yorma kendini ilk üç ayla bitmiyormuş onu anladım cnm....

evet canım haklısın. ev işi falan yapayım diye kendimi sıkmıyorum. zaten calışıyorum. eve gidince tek yemekle ilgilencem bundan sonra da başka bişey yapıp kendimi yormayacağım.

walla öyle bir koşuşturmacanın içindeyim sersem gibiyim sürekli uykusuzm napıosun ki de onuda bilmiyorum :KK70: iş yeri yoğun iş dışında da geziptozmaktan yoruluyorum galiba :) sen nasılsın canım nasıl gidiyo

X