Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Allah yardımcın olsun canım. bol bol dinlen. inş. sağlıkla kucağına alacaksın bebeğini böyle düşün.

The Calender canım Rabbim arkadaşına sabır versin okurken tüylerim diken diken oldu taksiratı affolsun inşallah..

cümleten iyisiniz inşallah? ben çok yoğun olduğumdan pek katılamıyorum ama işe başladığımda ilk iş sizi okumak oluyor.

merhaba kızlar.............ayrıntılıda 10 gün ilerde görünüyor bebek:S gelişim organlar eşi suyu ALLAHa şükür herşey yolunda görünüyor......ama rahim ağzı ölçümü sınırda hala ve 10 gün sonrada durum aynı olursa dikiş kesin herhalde.....sanırım son yaşananlar ve yorgunluk üstüne bu durum oluştu....Ama progestn sonrası ağrılarım sonlandı şükür .......ciddi kasık kramplarım vardı bel ağrısıda eşlik ediyordu dikkatli olmak lazım bana doğuma kadar ayağa kalkma dedi:)umarım birdahaki randevuda herşey yolunda gider ve dikiişe gerek kalmaz....

Bebisin gayet saglikliymis canım gözün aydın. Bende yarın gideceğim doktora bakalım bizim sipa ne alemde dikiş olsa bile canım bi sorun olmuyor etrafimda var dikiş attiran ama inşallah sana gerek kalmaz bol bol yat dinlen.sadece yemek ve VC için kalk.rabbimin izni ile hiçbişey olmaz

canım çok geçmiş olsun bol bol istirahatli günler seni bekliyo desene

Merhaba teyzeler biz bugün doktordan gegeldik.27+5 günlük olmusuz 1.020gr 37cm bebeğimin kafasındaki genişleme hala duruyormus moralim yerlerde nolur bu mübarek gece de oğluma da dua eder misiniz. 1 er tane Ayetel kürsi istiyoruz bizde sizlere dua edeceğiz Hayırlı Kandiller

Eklentiler

• 20150515_135305.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 66
okudum kuzum ALLAH sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bu mubarek gün hatrına RABBİM evlat sahibi olmak isteyen cümle arkadaşlarımızada hayırlı sağlıklı evlatlar versin tez zamanda İNŞALLAH.......

Ağzına sağlık canım bende size okudum Rabbim kabuletsin bebislerimiz sağlıcakla vaktinde gelsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…