Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aynen öyle canım. benim ayrıntılıya girmem lazımmış. bugünkü doktor kalbinde problem varmı bundan emin oluruz dedi. bi arkadaşımın bebeğinin kalbindeki sorun ayrıntılıda belli oldu çocuk yarın ameliyat olcak daha geçen hafta doğdu zaten ayrıntılıdada organlara bakıyolarmış. kuzenimin bebeğinin bağırsağında problem görmüşler doğumdan sonra onuda ameliyat ettiler şiimdi iyiymiş. bugün kalbine falan baktı atışını dinledi gayet ritmik herşey iyi görünüyo dedi bide noldu dur anlatıyım. ultrason için yatttım doktor aaa bu bebek ne kadar büyüük dediadam benden okadar büyük bebeği hiç beklemiyodu demekki

Tunaydin kızlar
The Calender canım arkadaşının başı sağolsun ölüm hepimiz için ama Rabbim hayırlı ölüm versin inşallah. Allahım eşlerimizi başımizdan eksik etmesin amin
kızlar ilk ben doguracagim bakalım dedikleri gibi down sendromu olacak mı birebir göreceğiz. Rabbim evlatlarimızı korusun insallah

MAŞALLAH ......kalıplı annenin kalıplı çocuğu olmuyo diye düşünüyorlar galiba banada bakan karnım olmasa hamile olduğumu anlamayacak bakalım bebiş nasıl bugün öğreneceğim inan olumsuz bişey duymaktan ayrıntılıyı bile gözden çıkardım iyimi yapıyom bilmiyorum.....

ALLAH korusun cnm bak gör ALLAHın izniyle hepimizin normal sağlıklı olacak İNŞALLAH.... bendede down da yaş riski vardı bakalım nasipte ne var.......

benim ayaklar her seferinde geri gidiyo zor çıkıyorum evden yine bişey diycekler diye iğnem bitmiş olmasaydı gitmezdim ki

ben kullanmıyorum canım ama bazı arkadaşlara verildiğini burdan okudum. tek kayıpla pıhtılaşma için araştırmamı yapıldı? ne kadarlıktıki?[/QUOTE]

3,5 aylıktı. ben ege üniversitesinde genetic bölümünde araştırma yaptırdım. bebekte genetic tarama yapıldı. ama sonuç çıkmadı. en son kan pıhtılaşması için bakıldı. kan pıhtılaşmasına yatkınlık görüldü. igne ve düşük için ilaç kullanman gerekir dedi doktorum. bu hafta gidip tekrar görüşeceğim.

geç kaybettiğin için bakılmış. benim ikiside küçüktü hatta bi doktor 3. düşerse araştırırız demiştiinşallah bu sefer sağlıklı bi şekilde alırız kucağımıza

merhaba kızlar dün doktor istirahat iğne ve tekrar progestan başladı rahim ağzı açıklığı sınırdaymış ve detaylıya girip ona göre dikiş olup olmayacağına karar verecekler.....perşembe detaylıya gireceğim.......ALLAH yardımcımız olsun İNŞALLAH....

canım geçmiş olsun Allahım sağlıkla tamamına erdirsin bol bol dinlen her şeyi boş ver birbirimize duacı olalım her zaman topikteki herkes.
nasıl anladı peki vajinal muayeneylemi
bende enfeksiyonla uğraşıyorm erken doğuma sebep oluyormuş Allah muhafaza Allahım bebeklerimiz sana emanet

cnm dün randevum vardı ultrasonda gördü zaten kasıkta ağrılarım vardı çocukta aşağıda sürekli ve meğersem rahim ağzı açılmış 2,5 cm sınırdaymış mecburen ilaç başladı hemen detaylıya girecekmişim ama perinatalogu bekliyıoz perşembe gününe kadar dinlen perşembede ne derlerse o olacak yani dikiş olabili açılma devam ederse galiba........RABBİM şifamızı versin sende dikkatli ol cnm çok istediğimizden sanırım sınav bitmiyo malesef...dua edelim birbirimize....

işte şimdi bişey yapmadan dinlenmen lazım canım hani ağır kaldırma falan diyolar ya ona dikkat et. çok geçmiş olsun

canım sana da geçmiş olsun. karından bebeğe bakarken onada bakıyolar. benim iki düşük oldu ya artık bebek büyüdüğünden midir nedir her gidişimde bakıyolar kapalı mı diye

ağrın oluyomu hiç kuzum bu ağrılar korkutuyor beni

ağrın oluyomu hiç kuzum bu ağrılar korkutuyor beni
canım benim yürüyüş yapınca iş yapınca ayrılcakmışım gibi ağrım oluy dün doktora sordum bağlar geriliyomuş çok zorlama kendini olursa istirahat et baktın çıkışamıyosun bi minoset al dedibildiğin çatım ağrıyo

aynı kuzum benimde çatım ağrıyor ilk bebişimdede oldu ama 6 aydan sonra başlamıştı bu erkenden başladı .....zaten bel fıtığıda var belki o da tetikliordur bilmiyorum ya ağır iş 1 aydır durmadımki kına yaksın eşime çok kızgınım inan......

direk adama ekşi gelmesi kimse. biz her sene amasyaya gidiyoruz eşim hamile olduğumu duyar duymaz annesine biz bu sene gelmiyoruz dedi gidip tatil yaptığımız yok eşimle ailesi tarlaya gidiyolar ben evde kalıyorum aslında seviyorum orayı ama gitmiyoruz o kadar dedi kesti attı

nerde o kesip atacak adamşimdi arasa geliyom dese gel ana der:))))

Geçmiş olsun canım inş bi sorun çıkmaz Rabbim yardimcinn olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…