Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bu hafta temizlik haftam olacak kızlar yardıma gelmek isteyeni seve seve kabul ederim :KK37: bugün küçük paspaslari elimde yikayacagim halıları da yıkamaya vereceğim yarın mutfak dolabını ve yerdeki taşları silecegim (bbayagi bi pis oldum hamilelikten sonra kapkara olmuşlar):KK71:sonraki gün kapılar ve camlar silinecek.Ama şu problem var ben tam temizlik yaparım ya tayin çıkarsa bidaha sil baştan :KK42: başla lale
cnm şurda kalmış 3 ay bu kadar dip köşe bucak yapma bence bebişi düşün ALLAH korusun birileri yokmu yardıma gelecek yakın olsaydık keşke:))))

Canim üzme sen kendini ve bebeğini. Bizde ilk hamile kaldığım zaman çok büyük kavga ettik hatta bana bi tokat geçirdi dudagim patladı. Hiç böyle huyu yoktu.dusun bide hamileyim zaten zorla kalabilmisim. 1 ay boyunca burnundan getirdim konusmadim yemek yapmadım çamaşır yikamadim hatta aynı odaya bile girmedim çok pişman oldu Yalvardi yakardi affettim ama hiç içim sogumamisti. Neyse ki artık çok anlayışlı ailesi bişey dese hemen beni savunuyor,karım isterse olur diyor.Hatta bi ara dedimki keşke o tokati 2 sene önce yeseydim adamın böyle mum olacağını bilseydim :KK48: erkeklere akıl sır ermiyor canım o yüzden boşver sen kendi hayatına bak gitme köye hatta onlar koydeyken sen gez toz.valla düşün düşün nereye kadar.benim için ilk sırada bebeğim var onun için herkesi karşıma alırım :KK19:
bende dün benimkiyle kavga ettim anası yaza gelecek kızını ameliyat edecek gelmişken göbeğindeki fıtıktan ameliiyat olmayı düşünüyormuş eltime söylemiş bende kopardım fırtınayı bu ne bencillik dedim ben yokum kızkardeşimin düğünü var nereye geliyorda kim bakıyor kime güveniyıor kocası başında kızı var ne istiyor senin bu annen diye zılgıtı bastım

nolur üzülme cnm şimdi eşim gördü benimde artık herşeyi seninkide zamanla görecek ah bu erkek aileleri vallahi kimisi zehir ediyor hayatı sen kulak asma nolur üzme bebeğini.....anlıyordurda işte ana baba olunca kıymetli oluyorlar halbuki seni bu zamanda üzmemesi gerektiğini anlayacak ailesiyle denge kuracak ama bazıları bu beceriye sahip olmuyorlar işte......
Anlamasin is isten gectiginde benide kaybeder anne babasiyla kalir ... Uzulmeyim diyorumda sinirlerimi bozdu ben ne cok istedim anne olmayyi ne mucadeleler verdim gordu biliyo halen bu neyin cabasi bu kadarmi es degersiz olur

Ne guzel burdaki cogu kisi hamile kalmis. Acaba birgun bende evladimi kucaklayabilecekmiyim. Artik yuregim kaldirmiyor. Cok bunaldim. 2 yil bitti . Artik hamile gormeye dayanamiyorum. Allah tan umid kesilmez ama ben dayanamiyorum artik

Canim üzme sen kendini ve bebeğini. Bizde ilk hamile kaldığım zaman çok büyük kavga ettik hatta bana bi tokat geçirdi dudagim patladı. Hiç böyle huyu yoktu.dusun bide hamileyim zaten zorla kalabilmisim. 1 ay boyunca burnundan getirdim konusmadim yemek yapmadım çamaşır yikamadim hatta aynı odaya bile girmedim çok pişman oldu Yalvardi yakardi affettim ama hiç içim sogumamisti. Neyse ki artık çok anlayışlı ailesi bişey dese hemen beni savunuyor,karım isterse olur diyor.Hatta bi ara dedimki keşke o tokati 2 sene önce yeseydim adamın böyle mum olacağını bilseydim :KK48: erkeklere akıl sır ermiyor canım o yüzden boşver sen kendi hayatına bak gitme köye hatta onlar koydeyken sen gez toz.valla düşün düşün nereye kadar.benim için ilk sırada bebeğim var onun için herkesi karşıma alırım :KK19:
Bende direndim gitmedim iste oyle yapiyo ama bende oyle yapicam gonlum sogudu bitirdi icimdeki sevgiyi hersey bitti bebegim icin hersey evime bi gideyim bende yuzune dahi bakmam asla bitti ne konusmam etmem hicbir sekilde annesinin dizinin dibinde otursun ne hali varsa gorsun vursun dovsun bu yaptiklariyla onlar es deger sozler daha cok can yakiyo ve kaliyo vuracagi tokatin acisi gecer ama sozlerin gecmiyo evlendigimden beri kv hep benim uzerime oynuyo Allahima havale ettim sebep olanlari insallah duzelir esim duzelmezsede bebegim var artik :KK43:

Ne guzel burdaki cogu kisi hamile kalmis. Acaba birgun bende evladimi kucaklayabilecekmiyim. Artik yuregim kaldirmiyor. Cok bunaldim. 2 yil bitti . Artik hamile gormeye dayanamiyorum. Allah tan umid kesilmez ama ben dayanamiyorum artik
asla ümidini kaybetme bende dahil burada çoğu hamileler 3 yılı bitirdik cnm benim çok bekledik öğrenmediğimiz hiçbirşey kalmadı ama işte herşey nasip ve bir zamanı var en kısa zamanda senden güzel haberi alırız İNŞALLAH.....

Sakin umidini yitirme Allaha sigin veren Allahim uygun zamanda gonderecektir insallah herseyin hayirlisi ve gonlune gore olsun insallah canim....

asla ümidini kaybetme bende dahil burada çoğu hamileler 3 yılı bitirdik cnm benim çok bekledik öğrenmediğimiz hiçbirşey kalmadı ama işte herşey nasip ve bir zamanı var en kısa zamanda senden güzel haberi alırız İNŞALLAH.....
Zaten senin msjlarini okudum burayi oyle buldum. Okurken agladim. Cok bunaldim artik tam tup bebek tedavisini yarisinda hamile kaldim ama bos gebelik gelisti. Ne denesek rast gitmiyor. Artik kaldiramiyorum. Dua etmek bile anlamsiz geliyir isyan etmek falan istemiyorum ama ozellikle su son haftada psikolojim kalmadi malesef ozellikle cok yakin bi arkadasimin dogumuna yardim ettikten sonra aglama krizlerimi durduramiyorum.bugunlerde gecicek ama suan gecmiyor iste

canım şU soğan sUyu için zorlasan kendini belki vesile olur çiçeklerini bende merak ettim:KK66:
çiçeklerim bunlarr :) canım soğan suyunu hiç içemiyorum ya zaten midem bulanıo sürekli onuda içince kendimden geçiyorum

Eklentiler

• IMG_2537.JPG
    IMG_2537.JPG
    138,5 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_2538.JPG
    IMG_2538.JPG
    118 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_2540.JPG
    IMG_2540.JPG
    159,5 KB · Görüntüleme: 51
Zaten senin msjlarini okudum burayi oyle buldum. Okurken agladim. Cok bunaldim artik tam tup bebek tedavisini yarisinda hamile kaldim ama bos gebelik gelisti. Ne denesek rast gitmiyor. Artik kaldiramiyorum. Dua etmek bile anlamsiz geliyir isyan etmek falan istemiyorum ama ozellikle su son haftada psikolojim kalmadi malesef ozellikle cok yakin bi arkadasimin dogumuna yardim ettikten sonra aglama krizlerimi durduramiyorum.bugunlerde gecicek ama suan gecmiyor iste
seni o kadar iyi anlıyorum ki bu isyan eşiklerinden çooook döndüm ama RABBİME sığınıp ne zamanki inanarak ve tam tevekkülle dualar ettim RABBİM Mucizemizi verdi elbette yanısıra bende eşimde çok yorulduk ama inan şimdi kucağıma alacağım günleri düşündükçe Rabbimin Sabır sınavıydı verdim diye düşünüyorum...biraz zaman lazım şimdi sana toparlan ve kaldığın yerden devam et hayatına bunları sürekli düşünüp kendine de eşinede zehir etme hayatı ......bunlarıda yaşadık çünkü eminim buraya testte çift çizgi gördüm diye yazacağın günü göreceğiz....senin içinde tüm isteyenler içinde dua edeceğim cnm....

ya korkutuyorlar çok yani gelişim hafta hafta başkalaşabiliyor yok kafa küçük yok gelişmemiş yok büyük önden gidiyor eylül topiğinde birine kitle var kafasında demişler 2 hafta sonra kaybolmuş demişler anlayacağın ne gelirse haktan ben bunları göze alamıyorum........stresten uzak duracağım...

ya korkutuyorlar çok yani gelişim hafta hafta başkalaşabiliyor yok kafa küçük yok gelişmemiş yok büyük önden gidiyor eylül topiğinde birine kitle var kafasında demişler 2 hafta sonra kaybolmuş demişler anlayacağın ne gelirse haktan ben bunları göze alamıyorum........stresten uzak duracağım...
ewt canım okudum orda. diyorum ya benimkinin de ense kalınlığı gitmiş doktorum burnu küçük kısa test yapalımmı diyip duruyo:KK51: benim ayrıntılı zaten kanunide olcak. seninki özeldemi olcaktı

ewt canım okudum orda. diyorum ya benimkinin de ense kalınlığı gitmiş doktorum burnu küçük kısa test yapalımmı diyip duruyo:KK51: benim ayrıntılı zaten kanunide olcak. seninki özeldemi olcaktı
olsa özelde olacaktı cnm.....bak sendede güzel gelişmeler olacak biliyorum..... ya ikilide risk düşüktü yani bişey daha duysam olumsuz kötü olurum........

selam kızlar bende cennet kokulu bi bebegim olsun istiyorum 3 cu senem bitmek üzere duygularimi nasıl yazcam bilmiyorum yazilirmi onuda bilmiyorum ama çok canım açıyor bunu yazarken bile gözyaşlarıma engel olamıyorum hiç korunmadik istiyorduk 1.5 senem dolduktan sonra doktora gittik eşimde sperm azlığı çıktı ameliyat oldu 6 ay bekledik tekrar gittik düzelmiştı busefer yumurtlama takibi yaptık 1 sene öyle geçti olmadı tedaviyi biraktik denemedigim bişey kalmadı ama olmadı işti nasip olmayinca olmuyor

olsa özelde olacaktı cnm.....bak sendede güzel gelişmeler olacak biliyorum..... ya ikilide risk düşüktü yani bişey daha duysam olumsuz kötü olurum........
ben anlamadımki doktorları herkese alalım diyip duruyolar... ben ikili falanda yaptırmadım. bide kanunideki doktor demezmi down sendromlu çocukların % 50 ultrasonda normal görünür diye e herkeze amniyosentezmi yapılsın o zaman. bide bana bebeğin eşinden parça alalım dediler onu yapmak içinde ilaçları kesmem gerekiyomuş. e ben ilaçları kesersem zaten sorun var bide karnıma iğne batırcan ya içerde kanama falan olursa ya çocuğa bişey olursa sonra o testler temiz çıksa noluuuurrrr çıkmasa noluurrr ki bebeğini amniyosentezde kaybedip sonucun temiz olduğunu öğrenenler bile var:KK20:

X