Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

walla ewet iyi oluo da sonrada işe gelmek zor oluo işte 3 gün gezdım tozdum balkonuma çiçekler aldım fotosunu atym sana dur telden sen neler yaptın nasıl gidiyo canım
at kuzum bu ara eşimde çiçek almak istiyor bizde donatacağız evi çiçekle bu gidişle:)....bende iyiyim cnm vakit geçmiyo sıkılıyom bazen...

GÜNAYDINLAR İYİ HAFTALAR HEPİMİZE:)
Sanada leylam benim hic iyi baslamadi esimle kotuyuz ailesi yine doldurdu stres yapmiyim diyorum olmuyo anlam veremiyorum bu insanlara ne yapacagimi sasirdim her hamileligimde boyle stres yasatiyolar birini kaybettim bundada ole yapacaklar esim hic bana donuk degil ne yapacagimi sasirdim :KK43:

Sanada leylam benim hic iyi baslamadi esimle kotuyuz ailesi yine doldurdu stres yapmiyim diyorum olmuyo anlam veremiyorum bu insanlara ne yapacagimi sasirdim her hamileligimde boyle stres yasatiyolar birini kaybettim bundada ole yapacaklar esim hic bana donuk degil ne yapacagimi sasirdim :KK43:
Cnm bu ara sadece bebeğini düşün..... noldu niye böyle yapıyorlar biraz anlat rahatla

DILEGI: @ elalmami(lale) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--okundu
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---okundu
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---okundu
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--okundu
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--okundu

Cnm bu ara sadece bebeğini düşün..... noldu niye böyle yapıyorlar biraz anlat rahatla
bilmiyorumki anlamiyorum esim cikti koye anne babasinin yanina bende carsidaki evde eltilerle oturuyorum kac gundur buradayim anne babama 1 gun gonderdi ondada burnumdan getirdi ne ariyo ne soruyo hic umrunda degil aradigimda da ailesinin yaninda beni azarlar gibi bagirarak konusuyo :'( benim gucum kalmadi Allaha dua ediyorum kabul eder insallah..... Kv kp koye gitmedim diye yapiyo yollar cok kotu bisi olur diye cikmadim kv tenezzul etmez o zaten bi ise yaradigi yok bole bi o doguracak zaten kimse dogurmuyo gibi seyler :KK43: esimde ondan bana kotu davraniyo

bilmiyorumki anlamiyorum esim cikti koye anne babasinin yanina bende carsidaki evde eltilerle oturuyorum kac gundur buradayim anne babama 1 gun gonderdi ondada burnumdan getirdi ne ariyo ne soruyo hic umrunda degil aradigimda da ailesinin yaninda beni azarlar gibi bagirarak konusuyo :'( benim gucum kalmadi Allaha dua ediyorum kabul eder insallah..... Kv kp koye gitmedim diye yapiyo yollar cok kotu bisi olur diye cikmadim kv tenezzul etmez o zaten bi ise yaradigi yok bole bi o doguracak zaten kimse dogurmuyo gibi seyler :KK43: esimde ondan bana kotu davraniyo
ALLAH bildiği gibi yapsın böylelerini ne isterler bu gelmedi gitmedi mevzularını yaparken anlamıyorum ben ya......eşinde haliyle gelir dolduruşa ama işte durumu anlatamazsında böylelerine.......sen sabret kuzum gebeliğini rahat geçirmeye bak eşinle kötü olma şu an bol gaz yiyordur ama güzellikle anlat durumumdan korkup gitmiyorum acil bişeyler olabilir diye kendimi güvende hissediyorum burada de.......

ALLAH bildiği gibi yapsın böylelerini ne isterler bu gelmedi gitmedi mevzularını yaparken anlamıyorum ben ya......eşinde haliyle gelir dolduruşa ama işte durumu anlatamazsında böylelerine.......sen sabret kuzum gebeliğini rahat geçirmeye bak eşinle kötü olma şu an bol gaz yiyordur ama güzellikle anlat durumumdan korkup gitmiyorum acil bişeyler olabilir diye kendimi güvende hissediyorum burada de.......
Anlamiyo leylam nasil tatli dille anlattim yok anlamasin Allaha havale ettim Allahim versin onlarin cezasini tez zamanda insallahh ..... Esim cahil bir insan degil farkindaydi herseyin ama anne baba olunca demekki dogmamis cocugu bile gozden cikariyolar benim bu gozyaslarimda bogulsunlar su halimle bana ettikleri Allahim buyuk

canım inşaallah 14 hafalık oldk bu hafa kontrol var çok sabırsızlanıyorm inşllah her şey yolndadır rabbime emanet bebeklerimiz sen nasılsın erkek nasıl:KK66:
erkekte iyi teyzesi hareketlendi bayağı bizimde bu hafta kontrolümüz var bakalım hayırlısı sağlıkla gelsinler inşallah....MAŞALLAH kocaman olmuş annesi 2 haftaya belli olur yoksa bellimi cinsiyeti:)

Anlamiyo leylam nasil tatli dille anlattim yok anlamasin Allaha havale ettim Allahim versin onlarin cezasini tez zamanda insallahh ..... Esim cahil bir insan degil farkindaydi herseyin ama anne baba olunca demekki dogmamis cocugu bile gozden cikariyolar benim bu gozyaslarimda bogulsunlar su halimle bana ettikleri Allahim buyuk
nolur üzülme cnm şimdi eşim gördü benimde artık herşeyi seninkide zamanla görecek ah bu erkek aileleri vallahi kimisi zehir ediyor hayatı sen kulak asma nolur üzme bebeğini.....anlıyordurda işte ana baba olunca kıymetli oluyorlar halbuki seni bu zamanda üzmemesi gerektiğini anlayacak ailesiyle denge kuracak ama bazıları bu beceriye sahip olmuyorlar işte......

Merhaba hatular,konu hakkında hiç bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım malesef.dün den itibaren de resmi tatil olduğu için herkes biryerlere gitti sanırım.
Canım malzemeleri aldım daha yapmaya başlamadım bu hafta ev temizliğine ayırdım haftaya yapınca resim atarım canım.

nasıl bir bebek süsü hazırlıyorsun,resmini paylaşabilir misin?

Canim üzme sen kendini ve bebeğini. Bizde ilk hamile kaldığım zaman çok büyük kavga ettik hatta bana bi tokat geçirdi dudagim patladı. Hiç böyle huyu yoktu.dusun bide hamileyim zaten zorla kalabilmisim. 1 ay boyunca burnundan getirdim konusmadim yemek yapmadım çamaşır yikamadim hatta aynı odaya bile girmedim çok pişman oldu Yalvardi yakardi affettim ama hiç içim sogumamisti. Neyse ki artık çok anlayışlı ailesi bişey dese hemen beni savunuyor,karım isterse olur diyor.Hatta bi ara dedimki keşke o tokati 2 sene önce yeseydim adamın böyle mum olacağını bilseydim :KK48: erkeklere akıl sır ermiyor canım o yüzden boşver sen kendi hayatına bak gitme köye hatta onlar koydeyken sen gez toz.valla düşün düşün nereye kadar.benim için ilk sırada bebeğim var onun için herkesi karşıma alırım :KK19:

Bu hafta temizlik haftam olacak kızlar yardıma gelmek isteyeni seve seve kabul ederim :KK37: bugün küçük paspaslari elimde yikayacagim halıları da yıkamaya vereceğim yarın mutfak dolabını ve yerdeki taşları silecegim (bbayagi bi pis oldum hamilelikten sonra kapkara olmuşlar):KK71:sonraki gün kapılar ve camlar silinecek.Ama şu problem var ben tam temizlik yaparım ya tayin çıkarsa bidaha sil baştan :KK42: başla lale

X