Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Haklısın canım artık böyle insanlara söyleyecek söz bitti ben de artık Rabbim e havale eettim.o herseyin en hayırlısını bbilir.hakkimizda en hayırlısını versin inş. Hepimiz için ...

Canım ya Allah yardımcın olsun eşindemi giresunlu senin? ya polisler hani askerlik yapmıcaktı neden şimdi değişiomu ki Allah Allah yaaa

herkeste farklı farklı işte benim eşimde 5 erkekler benimki en küçük ailesine zamanında çok katkısı olmuş ama anne baba hep söler ötekilerden bişe görmedik diye kayınpederim 5 oğlunada birer daire vermiş kimse üstüne almıo yok balkonu yok yok 1.kat herkesin benimkinde gözü var bide şu elti olayını anlamıyorum evlenince farkına vardım arkadaş olsan iyi anlaşırsın elti olunca düşman gözüyle bakıyolar böle hep bi açık arama vs.

BENİMDE YARIN KUZENİM DOĞURUYO BENDEN BİR HAFTA ÖNCE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞTİ
sağol canım benim İNŞALLAH sizlerin haberlerini almak da nasip olacak bize:)))benim arkadaşım var aynı tarihlerde hamile kalmıştık hala gidip göremiyorum bebeğini ben düşük yaptım o doğum yaptı burnumun kemiği sızlar her fotosunu gördüğümde benimkide bu yaşlarda olacaktı diye şimdi 3 e girdi maşallah ama bak RABBİM büyük banada sizlerede nasip edecek sakın üzme kendini.....

bende aynı şeyleri düşünüp aynı şeyleri yaşıyorum hissediyorum ve ağlamam gelio şuan bile gözlerim dolu dolu dün diyorum bende akşam sabah olcaktım ama takdir Rabbimden hayırlısı böle imiş..Mevlam kimseye aratmasın hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..

öyle iyi anlıyorum ki seni .......napalım takdir ALLAHın .......yinede fazla odaklanıp üzme kendini İNŞALLAH seninkine abla yada abi olur:))))

Canım ya Allah yardımcın olsun eşindemi giresunlu senin? ya polisler hani askerlik yapmıcaktı neden şimdi değişiomu ki Allah Allah yaaa
Evet tatlım eşim de giresunlu. Bizde anlamadik ki ya olacaksa bile yeni mezunlara olsun.millet evlendi çelik çocuk var borç var 6 ay ne olacak bu milletin hali demezler. Ah ahah

geçen bi arkadaşla konuşuyorum bi kozmetikte benim takım öncüm çok fazla tanımışlığım yok ama ara ara telde konuşuruz ikizleri olduğuna şahit olmuştum şimdi bi bebeği daha oldu hayırlı olsun filan dedim 35ten sonra çok zor bu yaşlara bırakmamak gerekiyomuş ama rabbim böle uygun görmüş dedi. 10 sene çocuğu olmamış tüpleri tıkalıymış galiba 5 kez tüp bebek denemişler olmamış artık evlatlık almayı düşünüyoduk o aşamadaydık derken ikizleri olmuş tüp bebek..bebekler şuan 2 yaşında filan 3.normal yolla olmuş tüp bebeklerden sonra meğer benim kanallar açılmış diyo mevlam çok büyük sabreden mükafatını alıyo inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…