Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın,hayırlı cumalarınız olsun hatunlar.samsunda güneşi gördüm,hava güzel ya bende güzel oldumm siz de iyisiniz sanırım

Bende lcw da görmüştüm bu pantalonu denedim ama bedeni kalmamıştı buda dar oldu popodan daha sonda olmaz diye almadım içimde kalmıştı ama Mart başı gibiydi denedigimde ya okadar uğraştım bi düz atamadim

Eklentiler

• 20150318_145658.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 82
bende 1000 tane okuyabildim henüz ama kalanını en kısa zamanda tamamlıcam adetim filan girince okuyamadım bi müddet

DILEGI: @ (lovelyemir)elalmami(lale) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---OKUNDU
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--OKUNDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…