Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

napıyım kuzum aynı dewam bi deişiklik yok sen nasılsın nasıl neasıl gıdıyor bebiş nasıll
bebiş iyi cnm çok şükür hareketlerini hissettiriyor artık, sıkıntımız sadece detaylı ultrasona gireceğiz 20 haftadan sonra endişeler hiç bitmiyor anlayacağın bakalım o zaman da bir sorun olmazsa çok rahatız......sen karar verdinmi aşılama olacakmısın tekrar ?ya da ne yapmayı düşünüyorsun çok uzak kaldım sana:)

çok şükür canım sıkıntı yapma hiçbişeyi keyfini çıkar boşwer. ben hiç bişe yapmıyorum bıraktım artık canım

çok şükür canım sıkıntı yapma hiçbişeyi keyfini çıkar boşwer. ben hiç bişe yapmıyorum bıraktım artık canım
seni çok iyi anlıyorum cnm eylülde 4. senemiz bitiyor eşimle ve ilk günden çocuk sahibi olmak için uğraştık nasibimiz inşallah 4. sene bittiğinde kavuşmaktır bu geçen zamanda çok sınav verdik,ALLAH esirgesin bazen asi de olduk rabbim affetsin ama bir süre oluruna bırak hem kafanı hem eşini rahatlat ,onlarda çok yıpranıyor hissettirmeselerde şimdi eşimdeki farkı görüyorum........umudunu kybetme ama kafayada takmamaya çalış RABBİM sabrının mükafatını elbet verecek......bu arada misafirler gitti 3 ay sonra yine burdalar

hayırlısı canımm henüz hiçbirşeye karar wermiş deiğilz aslında 1 ay bekleyelim sonraki ay gidelm dedik tüpe ama bu ayda gitmeyeceğiz sonraki aylarda Allah kerim bakalımm... nasip.. yine uzun mu kalacak misafirlerin

evet cnm hayırlısı İNŞALLAH......Gelip testine girecek ardınada ameliyat için gün verecekler ama uzunmu kalırlar yoksa hemen giderlermi bu ameliyat tarihine bağlı ama bayram sonu ben kızkardeşimin düğününe gidiyorum nasıl olur bende bilemiyorum:S

hayırlısı canım kendini yıpratma sen gelselerde yorulma
inan çok yoruldum anlatıyorum belki rastlamışsındır çok benciller ezelim ALLAH bizide böyle sınıyor adamı resmen soyup gitti yani bir anne oğlunun çocuğu olacağını bile bile cebinde hiçbir masrafı yapacak parası yokken gelip nasıl böyle rahat oluyo anlayamıyorum....buranın meşhur bir pazarı var her hafta sonu gitti ordan alışveriş yaptı olan parasıylada 1 valizle geldi 3 valizle döndü düşün artık.....anlayamıyorum gerçi çok takmadım yeri geldiğindede laf soktum ama anlayana.....

walla şaşarmıyorum anlattıklarına bizim oğlumuz bizde yiyelim parasını diolar işte kısaca bizde eşimle iki haftadr ufak ufak tartışıyoruz böyle bi meseleden dolayı o kadar kredi ödüyoruz bi yardımcı olmadıkları gibi habire bizim sırtımıza binmeye çalışıolar bekar görümcem war ona telefon al diolar eşime çok bişe deil aslında ama inat ettim bende aldrmıyorum almana rızam yok dedim alamıyo oda

sorma kuzum resmen adam battı bu ay kara kara düşünüyo ...sen geliyorsun ameliyat olabilir diye tüm testler özelde prof özelden muayene benzin parası istanbul bir adım atmana bir dünya para anlayacağın sesimi çıkarmadım sırf şifası olurda duasını alırız diye ama lafıda çarptım 3 aya kadar hazırlığınızı yapın parasal olarak diye ama işte öyle bencillerki umrunda değil kadının ya.......

Leylacım açık açık paramı istio alışveriş yapmak için

amin cnm valla benim aile nerdeyse gelinleri donatıyo bunlara bakıyorum vampir gibiler anlayamadım gitti bende:)
Ah leylam seni en iyi anlayan benim ggaliba.ilk evlenirken eşim kredi çekti düğüne hiç katkıları olmadı. Bana 1 dal bilezik taktilar onun parasini bile eşim vermiş. Evlendikten 2hafta sonra hergün arayıp para istemeler yok erken evlendin demeler.biz bu yüzden evlendikten ve 1 sene boyunca kavga ettik cicim aylarımız olmadı boşanmaya bile kalktım. Sonra eşim abileri için zorlama ile kredi çekti odeyemedik 50binlik borç oldu 80bin şuanda bebeğimiz olcak ve biz hiçbir hazırlık yapamıyoruz çünkü yiyecek almaya bile para kalmıyor maastan ama ne ailesi ne abileri arayipta alın şu parayida borcunuzu ödeyin demediler. Eltim sağolsun elinden geldiğince yardım ettirmeye çalışıyor benim ailem karşılıyor bebeğin tüm masraflarını.şimdi askerliğini yapmayan polisleri askere alicaklarmis 6 ay maaş yok para yok o borçlar nolacak bide onun stresi var.devleti de allah bildiği gibi yapsın. Kalirdiklari yasayı tekrar koyuyorlar serefsizler. Hiç bizleri dusunmuyorlar Rabbim yardımcımız olsun inş. Ay ne yazdım be kusura bakmayın başınızı şisirdim

yok cnm bunlara taviz biz veriyoruz elbette öncelik ALLAH rızası ve eşlerimizle huzurlu olmak adına bazı şeylere göz yumuyoruz bana artık pes demek düşüyor hiç şaşırmıyorum bizimkileri görünce var bu kişiliklerde işte RABBİM yardımcımız olsun......seninkilerde benimkileri aratmıyo belli yani ......hanım buraya geldi ameliyat olacak kızı özel muayeneler testler birde üstüne dişini özelde yaptırdı bindirdi gitti bu kadın hamile çocukları olacak oğlum napacak bu sorularla kabus olur evladı inşallah......ALLAH yardım etsin sizede eniştemde polis valla işleri zor ya sabır diyoruz işte.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…