Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım çok teşekkür ederim.seninde hayırlı olsun.rabbim hepimize saglıkla kucagımıza almayı kısmet etsin inşallah.evet biraz stress yaptım korkumdan dolayı ama galiba çok gereksiz.Çunku bana faydası yok zararı var.ben şuan folik asit ve decavit kullanımıyorum.bunların dışında hiçbir ilaç almadım.haftaya kontrole gidicem.çok teşekkür ederim canım.

Cnm sabırdan başka çarem yok ALLAH zalimlerden etmesin inan vicdanım kaldırmaz zaten yardımcı olmamayı ama işte kullanılmakta insanı sinirlendiriyor.....

aminnn inşallahh bitanem yaa inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma almak nasip olur inşallah öncekinde 4+6 da görmüştüm keseyi belki görürüm minnoşun kesesini

KUZUM İLK GÜNLER KABIZLIK ÇEKTİM CEVİZ VE KURU KAYISI ÇOK İŞİME YARADI BİRDE KURU KAYISI ÇOK FAYDALI TAVSİYE EDERİM:)
yiyorummm bebeğimmm ama sabahları kahvaltı öncesi hem pekmezli su hem kaysı içimi kaldırıo ama olsun bebişim için değer yiycem hep de rahatlıyım biraz bari seninkiler gittimi misafirlerin

ayyy leylammm sen ne dolmuşsunn kıyamam ben sanaaa tatlımmm ama üzülme sıkma kendini herşey yoluna girerr kayınvalideler düşüncesizdirrr amann de geç ben artık sınırı çektim muhattap dahi olmuyorum eşim şehir dışında aramaya yüzleri dahi yok

inşallah canım arkadaşım inşallah

Gecikmeli yani neyse senin surenin dolmasina ne kadar kaldi kuzum
yani 35 günü aşmıo ben normalde 27. gün olurdum şimdi 31-32 oldu bakalım önümüzdeki ay nasıl olucak..
ekimmmmmm en son şubatta gittiğimde 8 ay sonra gel dedi dr ben 8.ayda gitsem ameliyatın üstünden 8 ay geçmiş olucak nasıl olur acaba??

Bence olur ya insallah toparlanirsin hemececik yaaa ekime bisi kalmamis amann bu yaz tatile git donuste baslarsin calismalara kuzucum uzulme sakin emiii

MAŞALLAH CANIM BEBİŞİNE.. DÜN GECE YAĞDI BURDADA BUGUN GÜNEŞLİ AMA BENDE İŞ GÜÇ ÇALIŞMACA AYNEN DEVAM :) SIKICI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…