Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

sevgiciğim rötarlı olarak cinsiyet seçimini sen yap kuzum seni unutmadım kesinlikle,bu arada megabitli naptı haberi olan varmı?
Bitli babasının evinde yatıyo. Bi haftadir iyiyim kusmam durdu galiba. Arada hala bulantilar fena sıkıştırıyo. Bulantı kusma olmasın diye yarı aç geziyorum. Verdiğim iki kiloyu geri almışım okadar. Kendimden bu kadar iyibi performans beklemiyordum aferim bana :) bide ygsden 210 almışım bi aferimde onun için gelsin doktorum burda olduğum için 5 hafta sonra görüşelim dedi iki hafta kaldi galiba. Bide yasiyomu diye bi kere kontrole git dedi onuda bu hafta halledicem benden bu kadar..

mutluluktan ağlarız inşallah canım şuan buna çok ihtiyacım var çünkü

günaydın,hoşgeldin arkadaşım.nasılsın?

hoşbuldum canım. hamdolsun diyelim ama Gerginim biraz adetimi 14 gün geçti ne adetim geliyo ne bebek var sıkıntı yapıyorum iişte

hoşbuldum canım. hamdolsun diyelim ama Gerginim biraz adetimi 14 gün geçti ne adetim geliyo ne bebek var sıkıntı yapıyorum iişte

gerginlik de tetikler adet gecikmesini diye biliyorum.bebek olmadığına emin misin,tahlil filan yaptırdın mı?

gerginlik de tetikler adet gecikmesini diye biliyorum.bebek olmadığına emin misin,tahlil filan yaptırdın mı?

adetim 6 gün geçtikten sonra kanda yaptırdım ama çıkmadı haftaya randevum var ozamana kadar olmassam yine yapar heralde gerçi o zamana ne var ne yok ultrasondada çıkar sanırım. Belki geç döllenme falan mı olmuştur die avutuyom kendimi. Gelmeyen adetten ümit kesilmezmiş

kaç yaşındasın ne kadar zamandır bebek çalışmaları yapıyosun sorguya çekelim seni

günaydın kızlar ben geldim nasılsınız bakalım elifcim canım benim haberini okudum çok çok sevindim rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...leylacım seninde oğlanmış maşallah maşallahhhh ben pek girmiyorum bu aralar kafayı başka şeylerle meşgul etmeye calışıyorum....sizi unutmadım ama dualarınızı eksik etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…