Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın kızlar ben geldim nasılsınız bakalım elifcim canım benim haberini okudum çok çok sevindim rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...leylacım seninde oğlanmış maşallah maşallahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ben pek girmiyorum bu aralar kafayı başka şeylerle meşgul etmeye calışıyorum....sizi unutmadım ama dualarınızı eksik etmeyin:KK68::21:
ayyy saolll canımm darısı en kısa zamanda sana inşallahhh canım benim inşallah bu kez sağlıklı bir şekilde kucağıma almak nasip olurrr inşallahhh :KK70:

amiiinnn canım inşallahhhh sen bu ay preseed jeli kullandın mı canım?
evet eşiimin amelyat olduğu 2 ay oldu bu ay kullanıyım dedim 1 kez kullandım ama eşime aşırı takviye yapmıştımm havuç suyu 2 3 aydır içiiriyorum keçiboynuzunu hiç bırakmadım vitaminler felan inşallahh gelir bu kez umutluyumm senin eşin nasıl düzeldi mi ?

walla bilmiyorum ki canım biz bayadır test yaptırmadık zaten korunuyorduk ben ilaç kullanıyorum diye...ara verdik bu ay ölesine preseed jel aldım bende 2 kere kullandım belki tutar diye tutarsa hemen ilaçlarımı bırakıcam

yok kuzum sanmıyorum değerin güzel ki zaten adet gününe de daha var allahın izni ile sağlıklı bir gebelik olur canım
inşallahhh canımm en kısa zamanda size inşallahh bu ayy annanem 41 kişiye 41 meryem suresi okuttu hurmalara eşimşe onu yedik artı olarak bu ay sadece 2 kez birlikte olabildikk sende annen felan biliyosa bi yaptırt kuzum çünkü sizinde bi probleminiz yok

inşallahhh canımm en kısa zamanda size inşallahh bu ayy annanem 41 kişiye 41 meryem suresi okuttu hurmalara eşimşe onu yedik artı olarak bu ay sadece 2 kez birlikte olabildikk sende annen felan biliyosa bi yaptırt kuzum çünkü sizinde bi probleminiz yok
bizde var kuzum ya problem bende pko var eşimde hareket azlığı:KK43: ama bu aralar rahatım bişilerle uğraşmak istemiyorum zaten dondurulmuş 2 embriyom var iyileşince onlarla denicem

bizde var kuzum ya problem bende pko var eşimde hareket azlığı:KK43: ama bu aralar rahatım bişilerle uğraşmak istemiyorum zaten dondurulmuş 2 embriyom var iyileşince onlarla denicem
evette kuzum aslında kocişine havuşsuyu yapsam leyla bana vesile oldu valla Allah ondan razı olsunn ilaçlar bir yere kadar sen üzülme benim eşimde en son hareketlilik %5 ti şimdi bilmioz daha test yaptırmadı hiç bununda süper hızlı diildir tahmin etmiom

evette kuzum aslında kocişine havuşsuyu yapsam leyla bana vesile oldu valla Allah ondan razı olsunn ilaçlar bir yere kadar sen üzülme benim eşimde en son hareketlilik %5 ti şimdi bilmioz daha test yaptırmadı hiç bununda süper hızlı diildir tahmin etmiom
bakalım canım biraz daha bekleyim ne olacak ona göre yol çizicem şuan zaten bişi yapamıyorum olursa da bana süpriz olur

bakalım canım biraz daha bekleyim ne olacak ona göre yol çizicem şuan zaten bişi yapamıyorum olursa da bana süpriz olur
inşallahh olurrr Allah ol dedikten sonraa olmayacak bişey yok buna inann bana tüm dr lar 3 4 ay bişi bekleme demişlerdi sen rahatına bak pko da hep stresten oluomuşşş rahat bırak kendini dualarım seninle

inşallahh olurrr Allah ol dedikten sonraa olmayacak bişey yok buna inann bana tüm dr lar 3 4 ay bişi bekleme demişlerdi sen rahatına bak pko da hep stresten oluomuşşş rahat bırak kendini dualarım seninle
sagol canım bakalım bu aralar rahatım beklentimde yok zaten olursa çok iyi olur olmazsa da rabbimim takdiri sonuçta

cnm naptın nasılsın bebiş nasıl görüşemiyoruz epeydir güzel haberler var bak topikte:)))
merhaba canım hoşgeldin nasılsın gözükmüyorsun epeydirr

Eliffffff canım yaaa hadi inşallah diyelim bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzum unutma bizi emiiiiii
Iyiyiz biz oglusumla sen nasılsın canım.
çok özledim sizleri bende iyiyim çok şkr bu gün veya yarın dr a gideceğim kilo durumnz nasıl canlarım demek 4 oğlumuz oluyor ne güzel :KK49::KK49::KK49::KK49:
dua edin bende iyi haberle döneyim :KK69:

canım havuç suyunu denemelisin gerçekten işe yarıyor hareket azlığında çok etkili

kaç yaşındasın ne kadar zamandır bebek çalışmaları yapıyosun sorguya çekelim seni :KK48::KK48:

Hemen açıklıyım 24 yaşındayım 4buçuk yıllık evliyim amaaa 4buçuk yıldır vajinusmusluydum. taki geçen aya kadar çok şükür 1 aydır o problemimizi hallettik yani aslında dışardaki insanlara göre 4buçuk yıldır ama kendime göre 1 aydır bbek bekliyorum :KK70:

X