Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

:anneadayı::anneadayı::nazar::emir_bebek: kızlar sanırım hamileyim yarın tam belli olacak adet günüm perşembe ama c.tesi beta hcg kan sonucum 2.3 tü pazartesi 20 ye cıktı inşallahh dahada yükselir bu sefer meleğimi kucağıma Almak nasip olurrr nolur bana dua edinn kızlarrrr :anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

:anneadayı::anneadayı::nazar::emir_bebek: kızlar sanırım hamileyim yarın tam belli olacak adet günüm perşembe ama c.tesi beta hcg kan sonucum 2.3 tü pazartesi 20 ye cıktı inşallahh dahada yükselir bu sefer meleğimi kucağıma Almak nasip olurrr nolur bana dua edinn kızlarrrr :anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
Hadi hayirli olsun canım. Ins muradına erersin. Yarın mutlaka bize haber vermeyi unutma.Bol bol dua sana burdan :emir_bebek:

merhabalar nasılsınız
merhaba canım hoşgeldin nasılsın gözükmüyorsun epeydirr

Eliffffff canım yaaa hadi inşallah diyelim bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzum unutma bizi emiiiiii

merhaba canım hoşgeldin nasılsın gözükmüyorsun epeydirr

Eliffffff canım yaaa hadi inşallah diyelim bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzum unutma bizi emiiiiii
unuturmuyumm hiçç bitanemmm inşallahhh hayırlı iyi haberlerle gelirim dualarınıza ihtiyacımm var ve bu kez beebeğimi kucağıma almak istiyorummm inşallah rabbim nasip eder

bende Giresun geliniyim :KK48:

canım geçmiş olsun tezz zamanda Rabbim şifa versin inşallah

Leylacım yaaa ay sonuna 1 ay var yaaaa bunların kocaları neyin yokmu o kadar uzun süre yalnız nasıl bırakıyolar hani bir an önce gitsinlerde rahatla diye sölüyorum:KK45:
ah kuzum bencillik insan karakteri ,düşünce olsa gelin 4 yıldır çocuk bekliyor bu zamanda mı akıllarına geldi ameliyat bu da benim sınavım galiba birde hantallar ki sorma gitsin,kayınpederim torunların yanında diğer oğlunda velhasilkelam ALLAH sabır ve kuvvet versin bize:)

kız bu ne güzel bir haber ALLAHım tamamına erdirssin İNŞALLAH ben kaçırdım galiba nasıl oldu MAŞALLAH:))))))

DILEGI: @ elalmami(lale) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--okundu
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---okundu
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--okundu

sevgiciğim rötarlı olarak cinsiyet seçimini sen yap kuzum seni unutmadım kesinlikle,bu arada megabitli naptı haberi olan varmı?

Evet canim ya tuhaf bir ay oldu bu ay 25 martta dr gittigimde dr 21 mm yumos var dedi sadece persembe cuma birliktelik oldu sonra esim rahatsizlandi zaten ama c.tesi gogsum kocamandi suphelendim 2.3 cikti pazartesi temiZlik yapcam bisi olmadsin die yaptirdigimda 21.7 cikti adet gunum daha persembe ama sevindim gibi insallah kucagima almak nasip olur sagliklidir insallahh :) dua et senin bana katkin cok oldu yolladiklarini bu ay kullanmistim leylam
kız bu ne güzel bir haber ALLAHım tamamına erdirssin İNŞALLAH ben kaçırdım galiba nasıl oldu MAŞALLAH:))))))

Evet canim ya tuhaf bir ay oldu bu ay 25 martta dr gittigimde dr 21 mm yumos var dedi sadece persembe cuma birliktelik oldu sonra esim rahatsizlandi zaten ama c.tesi gogsum kocamandi suphelendim 2.3 cikti pazartesi temiZlik yapcam bisi olmadsin die yaptirdigimda 21.7 cikti adet gunum daha persembe ama sevindim gibi insallah kucagima almak nasip olur sagliklidir insallahh :) dua et senin bana katkin cok oldu yolladiklarini bu ay kullanmistim leylam
tüylerim diken diken oldu ağlıyorum şu an ALLAHım sana bağışlasın meleğini İNŞALLAH cnm benim çok sevindim çokkkkkk

ne kadar güzel bir haber böyle,bende çok sevindim. ALLAH ım inşallah meleğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder.dualarım hepinizle...

ah kuzum bencillik insan karakteri ,düşünce olsa gelin 4 yıldır çocuk bekliyor bu zamanda mı akıllarına geldi ameliyat bu da benim sınavım galiba birde hantallar ki sorma gitsin,kayınpederim torunların yanında diğer oğlunda velhasilkelam ALLAH sabır ve kuvvet versin bize:)
AMİN canımmm

sevgiciğim rötarlı olarak cinsiyet seçimini sen yap kuzum seni unutmadım kesinlikle,bu arada megabitli naptı haberi olan varmı?
canım benim içime kız doğuyo ama Rabbim cümlemize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah yüce mevlam

ALLAHım ağzından duysun dua edelim ezelimle sevgim ve badefnem kaldı sadece:)))))
cansınnnn inşallah kuzum inşallahhh

X