Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

korkma kuzum herşeyin çözümü vardır hamile olduğunu sanmıyorum korunmadan dolayı sadece tedbiren doktoru ara ya da evde test varsa yapsana......
nolur nolmaz diye test yaptım genede bişe çıkmadıda adet gecikmesi neden olur o korkutuyo beni öğleye doğru arayayım bari dru

ben hiç su içemiyorumda ondan sordum kuzum :KK70: içmeye çalışıyorum ama
bende senin gibiydim ama resmen şu an suyla besleniyorum MAŞALLAH çok içiyorum oda çok iyiymiş rahim kasılmasına iyi geliyormuş ve bebeğin tutunmasında yardımcıymış su:)kasılmayı engellediği için......

tamam canım inşallah olurumda farklı bişe çıkmaz umarım her dra gidişimde olumsuz bişe duymaktan korkuyorum artık
günaydın gençler:KK49:
Canım hiç korkma madem. Bı sure düzensizlik olur. Ben en gec 28. Gün oluyodum 26 ya kadar düştü sonra bi ay 31 gün olmadım Allahım dedim yoksa hamilemiyim kafamda deli sorular testlerin biri geldi diğeri gitti tam doktora gitcektim hamilemiyim diye adet oldum:KK45:
İki üç gün bekle baktın olmuyorsun doktora gir.

Leylooooooşşşş benim sıpayi hissetme ihtimalim yüzde kaç. Yatınca içimde birşey kayıyor bastırarak gazdır o diyorum ama değil gibide bilmiyom ben:eek:

günaydın gençler:KK49:
Canım hiç korkma madem. Bı sure düzensizlik olur. Ben en gec 28. Gün oluyodum 26 ya kadar düştü sonra bi ay 31 gün olmadım Allahım dedim yoksa hamilemiyim kafamda deli sorular testlerin biri geldi diğeri gitti tam doktora gitcektim hamilemiyim diye adet oldum:KK45:
İki üç gün bekle baktın olmuyorsun doktora gir.

Leylooooooşşşş benim sıpayi hissetme ihtimalim yüzde kaç. Yatınca içimde birşey kayıyor bastırarak gazdır o diyorum ama değil gibide bilmiyom ben:eek:
cnm başlar bu hafta böyle balık yüzer gibi hatta pıt pıt atıyor benimkiler hep öncesinde bence hissedersin ama hissetmeyen de çok ....gazı da bu veletler bu haftalarda sıkıştırdıkları için yaşarsın normal kuzum:))))bence bebiştir:)

cnm başlar bu hafta böyle balık yüzer gibi hatta pıt pıt atıyor benimkiler hep öncesinde bence hissedersin ama hissetmeyen de çok ....gazı da bu veletler bu haftalarda sıkıştırdıkları için yaşarsın normal kuzum:))))bence bebiştir:)
Ay ne biliyim çok baktım netten ilk gebelikte imkansız diyolar gerçi benimki 3. Sayılır ama:110: bisey kayiyo işte:63:

valla imkansız değil cnm benim oğlanıda hissetmiştim ben bunuda hissediyorum tadını çıkar:)))bu hafta korkularda bitecek emin ol çünkü artık hissediyorsun:)))
Hadi inşallah:KK49:
Doktora sormaya da çekiniyorum neyin kafasını yasiyon sen derse:KK30: dikkat ettim yatınca oluyo sadece oda her zaman değil dün akşam oldu ilk. Heyt dedim nooluyo orda:confused:

Hadi inşallah:KK49:
Doktora sormaya da çekiniyorum neyin kafasını yasiyon sen derse:KK30: dikkat ettim yatınca oluyo sadece oda her zaman değil dün akşam oldu ilk. Heyt dedim nooluyo orda:confused:
:))))))))hamileliğin kafasıda böyle oluyor yok tatlım bence hissedersin yatınca özellikle ama inan ben bazen otururkende hissedebiliyorum takla mı atıyo napıyosa artık:)))))))))

DILEGI: @sevgi_16(özge) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--

X