Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Canım biz daha öğrenemedik sanırım 1 arkadaş öğrendi o kadar. Sen 2015 eylül annelerinden misin?

Canım kegel egzersizi bide perine masajı. Masaja daha çok var ama egzersizi yapabiliriz sanırım. Doktoruma sorucam çünkü yapınca oraya kan akışı oluyomuş gibi hissediyorum sorun olmasın bide
Şimdi videodan baktimda ben onu sürekli yapıyorum. Ama adını bilmiyordum. Plateste ısınma hareketi olarak geçiyordu

Ne diyon kız sen:KK53: bende plates yapiyodum ama hiç denk gelmedi:KK57:
Ebru Şallı videolarinda hep en başında 5 ana kural var onlardan 1.di. Belki denk gelmemişsindir hamilelikte yapiliyorsa ben tekrar başlayayım bu egzersiz e ozaman.bu faydali paylaşım için teşekkürler baby:KK19:

Ebru Şallı videolarinda hep en başında 5 ana kural var onlardan 1.di. Belki denk gelmemişsindir hamilelikte yapiliyorsa ben tekrar başlayayım bu egzersiz e ozaman.bu faydali paylaşım için teşekkürler baby:KK19:
yok kız o değil :KK45: çişini tutuyormuş gibi yap bırak yap bırak bu kegel egzersizi:KK19: perine masajı bambaşka birşey. Yanlış bisey yapma sakın:KK17:

Günaydın arkadaşlar

kızlar benim cuma adet olmam gerekiyodu ameliyat sonrası hiç düzensizlik yaşamamıştım korunuyoruz hamile kalma gibi bi ihtimal yokta doktorumu aramalımıyım sizce yoksa 3 gün gecikme normalmi biraz daha bekleyeyimmi

Günaydın arkadaşlar

kızlar benim cuma adet olmam gerekiyodu ameliyat sonrası hiç düzensizlik yaşamamıştım korunuyoruz hamile kalma gibi bi ihtimal yokta doktorumu aramalımıyım sizce yoksa 3 gün gecikme normalmi biraz daha bekleyeyimmi
cnm gecikmedir mutlaka ama bence durumu haberdar etmelisin................

bu arada kızlar unutmadan yazayım pazar günü itibariyleçok nadir girecem kayınvalidem geliyor ve herhalde uzun zaman burada......

X