Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

nasılsınn kuzummm nelerrr yapıyosunn bebiş çalışmalarına başladın mı bakim senn ?
yok kuzum yaa en son 21 şubatta dra gittim bi daha 8 ay sonrasına gün verdi o süre içerisinde sakın hamile kalayım deme dedi bana bende beklemedeyim canım.. özledim ben seni yaaa

bisde seni ösledik

canım kalp atışları duyulmayınca kürtaj olmuştum sonrada myom ameliyatı ve şimdi ekimde kontrole gitcem o zamana kadr sakın hamile kalayım deme dedi..
Himm ilk düşük yani. Ikincide kendi halinize birakirlar o zaman çünkü bi düşük çok çok normal kabul ediliyo. Rabbim tekrarını göstermesin...

yok kuzum yaa en son 21 şubatta dra gittim bi daha 8 ay sonrasına gün verdi o süre içerisinde sakın hamile kalayım deme dedi bana bende beklemedeyim canım.. özledim ben seni yaaa
Ayyy neden bu kadar sakin sakin dio ki acaba toparlanamamismi rahim ? Bende seni tatlim :) neyse yaa gec olsunda guc olmasin bizimde bi 2 ay sonra anca dr gitmeye baslrim

gittim geldim kuzum şok oldum ikili 80 tl dedi bende yaptırdım bizim sıpa bacakları kapamış yanılırım dedi cinsiyeti öğrenemedik....:))))
Vay sıpa vay ense kalınlığını ölçtülermi. Karındanmı muayne ettiler. Doğum fiyatı sordunmu. Kızlar bayilcak gibi hissediyorum niye böyle oldu yaa leyloş ağrılarda geldi

Vay sıpa vay ense kalınlığını ölçtülermi. Karındanmı muayne ettiler. Doğum fiyatı sordunmu. Kızlar bayilcak gibi hissediyorum niye böyle oldu yaa leyloş ağrılarda geldi
arada gelirler tansiyonunu ölçtür dikkat et aman......karından baktı cinsiyet için aşağıdan bakim bacaklarını kapatmış dedi alttan baktı karnımada vurdu birkaçkez ama sıpa hiç bozuntuya vermedi:)))fiyatı muhasebeden öğreniyomuşuz tembellik ettim muhasebeye çıkmadım:)))sorun yok dedi doktor herşey normalmiş.....

Ayyy neden bu kadar sakin sakin dio ki acaba toparlanamamismi rahim ? Bende seni tatlim :) neyse yaa gec olsunda guc olmasin bizimde bi 2 ay sonra anca dr gitmeye baslrim
Sadece kürtaj olsaydı 3 yada 6 ay derdi belki iki bile derdi ama üstüne ameliyatta olmuş toparlanması için zaman lazım.
Sendende güzel haberler alırız inşallah...

bisde seni ösledik
ayyy kiyamam minnosum bende hepinizi cok ozledim kv gitti dondum size temizlik yaptim camlar kapi pencereler derken bir guzelde usutmusum tek arkadasim ihlamur :) ayy bide cevremi hamileler sardi psikolojik cokusteyim azcik:) bide annanem leylosum oda benim icin seferber olmus umreden gelen hurmalara bayagi kisiye meryem suresi okutmus onlari yiycen dioda 2 ay sonra mi yesem bilemedim

Ayyyy insallah hayirli guzel sonuclar alir ama dinlenmesi lazim calisiyodu bildigim kadariyla insallah tutar gelir bebissss :) seninkide cinsiyeti saklamis ohh anne babaisni heycanlandiricak :)
evde kuzum şu an mutlaka izin almıştır............evet edepli teyzesi:)))))RABBİM tez zamanda sizede yaşatsın bu duyguları az kaldı kuzum sık dişini:)

evde kuzum şu an mutlaka izin almıştır............evet edepli teyzesi:)))))RABBİM tez zamanda sizede yaşatsın bu duyguları az kaldı kuzum sık dişini:)
Ayy sika sika disim kalmadi desem havuc sulari keciboynuzlari vitaminler ayy kenndimi ihmal ediom hep ona bakiom yaaa

Sadece kürtaj olsaydı 3 yada 6 ay derdi belki iki bile derdi ama üstüne ameliyatta olmuş toparlanması için zaman lazım.
Sendende güzel haberler alırız inşallah...
ayyy insallah kuzum walla biliyosundur esimin varikoseli vardi amelyat olduk 9 subatta henuz beklemedeyiz insallah tez zammanda gelir melegim insallahhh

son demler ALLAH izin verirse... havuç suyunu hiç bırakmasın kuzum sende yumurtlamada iç grçi 3 aydan önce pek bişey olmayabilir ama olsun depolasın:)))))
evet ben beynimde 3 ay olmuycak diye sey yaptim oturttum yumurtlamaya felan dikkat etmiyorum acikcasi insallah sende kendine ve bebisine dikkat et kuzucummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…