Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

nasılsınn kuzummm nelerrr yapıyosunn :KK70: bebiş çalışmalarına başladın mı bakim senn ? :KK70:
yok kuzum yaa en son 21 şubatta dra gittim bi daha 8 ay sonrasına gün verdi o süre içerisinde sakın hamile kalayım deme dedi bana :KK64: bende beklemedeyim canım.. özledim ben seni yaaa

merhaba canlarımm herkese hayırlı cumalarrr epeydir yoktum eşim amellyat oldu derken kv gittik 3 hafta ordaydık sonra onlarda bizimle geldi epeydir giremedim bende durumlar aynı kocısın düzelmesini beklemeye devam :KK70: kafamı dagıtmaya çalışıyorum derslerle boğuşarak ondanda uzun zamandır giremedim ama sizi çokk özledimm kızlarrr The Calender The Calender Sevgi_16 Sevgi_16 @ezeleren :KK68:
bisde seni ösledik:mad:

canım kalp atışları duyulmayınca kürtaj olmuştum sonrada myom ameliyatı ve şimdi ekimde kontrole gitcem o zamana kadr sakın hamile kalayım deme dedi..
Himm ilk düşük yani. Ikincide kendi halinize birakirlar o zaman çünkü bi düşük çok çok normal kabul ediliyo. Rabbim tekrarını göstermesin...

yok kuzum yaa en son 21 şubatta dra gittim bi daha 8 ay sonrasına gün verdi o süre içerisinde sakın hamile kalayım deme dedi bana :KK64: bende beklemedeyim canım.. özledim ben seni yaaa
Ayyy neden bu kadar sakin sakin dio ki acaba toparlanamamismi rahim ? Bende seni tatlim :) neyse yaa gec olsunda guc olmasin bizimde bi 2 ay sonra anca dr gitmeye baslrim

gittim geldim kuzum şok oldum ikili 80 tl dedi bende yaptırdım bizim sıpa bacakları kapamış yanılırım dedi cinsiyeti öğrenemedik....:))))
Vay sıpa vay ense kalınlığını ölçtülermi. Karındanmı muayne ettiler. Doğum fiyatı sordunmu. Kızlar bayilcak gibi hissediyorum niye böyle oldu yaa leyloş ağrılarda geldi :KK43:

Vay sıpa vay ense kalınlığını ölçtülermi. Karındanmı muayne ettiler. Doğum fiyatı sordunmu. Kızlar bayilcak gibi hissediyorum niye böyle oldu yaa leyloş ağrılarda geldi :KK43:
arada gelirler tansiyonunu ölçtür dikkat et aman......karından baktı cinsiyet için aşağıdan bakim bacaklarını kapatmış dedi alttan baktı karnımada vurdu birkaçkez ama sıpa hiç bozuntuya vermedi:)))fiyatı muhasebeden öğreniyomuşuz tembellik ettim muhasebeye çıkmadım:)))sorun yok dedi doktor herşey normalmiş.....

Ayyy neden bu kadar sakin sakin dio ki acaba toparlanamamismi rahim ? Bende seni tatlim :) neyse yaa gec olsunda guc olmasin bizimde bi 2 ay sonra anca dr gitmeye baslrim
Sadece kürtaj olsaydı 3 yada 6 ay derdi belki iki bile derdi ama üstüne ameliyatta olmuş toparlanması için zaman lazım.
Sendende güzel haberler alırız inşallah...

bisde seni ösledik:mad:
ayyy kiyamam minnosum bende hepinizi cok ozledim kv gitti dondum size temizlik yaptim camlar kapi pencereler derken bir guzelde usutmusum tek arkadasim ihlamur :) ayy bide cevremi hamileler sardi psikolojik cokusteyim azcik:) bide annanem leylosum oda benim icin seferber olmus umreden gelen hurmalara bayagi kisiye meryem suresi okutmus onlari yiycen dioda 2 ay sonra mi yesem bilemedim

Ayyyy insallah hayirli guzel sonuclar alir ama dinlenmesi lazim calisiyodu bildigim kadariyla insallah tutar gelir bebissss :) seninkide cinsiyeti saklamis ohh anne babaisni heycanlandiricak :)
evde kuzum şu an mutlaka izin almıştır............evet edepli teyzesi:)))))RABBİM tez zamanda sizede yaşatsın bu duyguları az kaldı kuzum sık dişini:)

evde kuzum şu an mutlaka izin almıştır............evet edepli teyzesi:)))))RABBİM tez zamanda sizede yaşatsın bu duyguları az kaldı kuzum sık dişini:)
Ayy sika sika disim kalmadi desem havuc sulari keciboynuzlari vitaminler ayy kenndimi ihmal ediom hep ona bakiom yaaa

Sadece kürtaj olsaydı 3 yada 6 ay derdi belki iki bile derdi ama üstüne ameliyatta olmuş toparlanması için zaman lazım.
Sendende güzel haberler alırız inşallah...
ayyy insallah kuzum walla biliyosundur esimin varikoseli vardi amelyat olduk 9 subatta henuz beklemedeyiz insallah tez zammanda gelir melegim insallahhh

son demler ALLAH izin verirse... havuç suyunu hiç bırakmasın kuzum sende yumurtlamada iç grçi 3 aydan önce pek bişey olmayabilir ama olsun depolasın:)))))
evet ben beynimde 3 ay olmuycak diye sey yaptim oturttum yumurtlamaya felan dikkat etmiyorum acikcasi insallah sende kendine ve bebisine dikkat et kuzucummm

X