Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--OKUNDU....
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--OKUNDU
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--OKUNDU

sen ne zaman gidiyosun canım dr a
yarın gidiyorum cnm randevum 13:30 da bakalım hayırlı haberler veririm İNŞALLAH ....normalde yarın ikili tarama vardı ama ssk da problemim var eski işyeri girdi çıktı yapmış eşimin üzerinden düşmüşüm ikili tarama ücreti ssk ya 370 ssksız iki katı vazgeçtim.....mersinde 50 tl ye yapılan bu test burda bu fiyat yuh dedim duyunca......3 lü yda 4lü test var onlardan birini yaptıracağım kısmet olursa:)

Kızlar nabersiniz? Dün doktora gittim 11+3 günlük dedi. Iyi büyütmüşsün dedi:) et balık tavuk yiyemiyorum dedim canının istemedigini yeme zorlama dedi. Dogumu Allah nasip ederse Istanbul hospitalde yapcakmışız normal dogum olursa tabi... Kızlar benim yine karnım ağrıyo ( bacaklarima da vuruyo. Doktorum herşey yolunda diyo canım sıkılıyo bu ağrılar geldikçe(

aynı şikayet bendede var cnm geçen haftada dişim tuttu şu an kemik ve kaslarımızdan besleniyorlarmış çok normalmiş bacaklarıma şu an bile ağrı vuruyor dert etme ALLAHın izniyle geçer.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…