Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aynı şikayet bendede var cnm geçen haftada dişim tuttu şu an kemik ve kaslarımızdan besleniyorlarmış çok normalmiş bacaklarıma şu an bile ağrı vuruyor dert etme ALLAHın izniyle geçer.......
Oh şükür içimi rahatlattin valla.düşük ağrısı gibi değil sanki de sancı olunca korkuyorum işte doktorum da bebek cok iyi agrisin bisey olmaz dedi... Istanbul hospitali bilen var mı nasıl bi hastane...

cnm hiç bilmiyorum orayı .......normal doğummu yapacaksin?
Doktorum yapabilirsin bi sakıncası yok dedi. Sezeryan olursa beylikdüzü hospitalde yaparız dedi. Iki ihtimalide düşünmek lazım tabi :) yanımda kimse olmicak onada canim sıkılıyo. Babamlar 10 senedir bekliyo bu sene tamda dogum zamani hacca gitcekler :) kardeşim tutturdu gel burda dogur diye kafayı yicem yaww

İnan aynıyız bizim babam rahatsız annem bırakıp gelemeyecek kızkardeşim benim doğumdan 1 ay önce evleniyor:) kayınvalideme kaldım ve sezeryan olacak kısmet olursa napacam diye kara kara düşünüyorum ....napalım olsun bunada şükür kocam yardım eder İNŞALLAH .....

Biz eylülde evlendik kayınvalidemle kayınpeder kinaya nikaha katilip hemen gittiler eylülde köyde iş çok oluyo gelirmisin diyorum işim olmazsa diyo işi çok olcak gelmicek iyi biliyorum. Eşime kimseye haber vermeden doguralim diyorum. Iş bitince isteyen gelsin diyorum :) bide eşimin işten çıkma ihtimali var cikmasini istiyorduk uzun zamandır. Oda şimdiyi buldu herşey beni bekliyomuş. Bide kardeşimin nişan ihtimali var durumlar fena

ezeleren canım mutlaka asilamaya gitmeden 1 saat önceden yakı yapıştır ve 1 gün boyunca çıkarma.Döllenmeye çok yardımcı oluyormuş.

Merhaba arkadaşlar İşkura gittim ancak geldim çok yoruldum uyucam şimcik nasılsınız cümleten?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…