Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bu gün muhabbet baya koyulaşmış leyla abla sanırım bende iyi haber veremeyeceğim bu ay kasık ağrım var sabahtan beri adetime 2 gün var sabah ilk idrarla test yaptım negatif
cnm daha erken ama belirti adeti gösteriyor yanlız hamişlik belirtiside olbilir tabi o yüzden gününü bekleyelim bakalım inşallah hamişsindir bu ay:)

inşaAllah canım ama belirtiler geliyorum diyor seninde güzel haberlerini okudum canım mutlu oldum duada unutmayalım birbirimizi sen hangi şehirdensin canım
belirtilere hiç takılma cnm. benim hamilelik belirtim ishal hiç duymadım görmedim ne göğüslerime bişey oldu ne midem bulandı ne tansiyonum düştü düşün artık en büyük belirti adet o yüzden belirtilere takılma ama oda işin tadı tuzuİstanbuldayım ben cnm

cnm daha erken ama belirti adeti gösteriyor yanlız hamişlik belirtiside olbilir tabi o yüzden gününü bekleyelim bakalım inşallah hamişsindir bu ay:)

ishalmi bence daha önce duymamıştım ah canım bilmiyorum bir karamsarlık çöktü üstüme iyi haber vermek istiyorum eşime ama elimde değil Allah en iyi bilendir

ewet bende düzensizlik war ama balım sadece düzensizlik war yani
cnm zayıf kişilerdede görülebiliyomuş diyelim 50 kilosun hamile kalabilmek için pko varsa yinede kilo vermen gerekiyo
bende adet zamanı sivilce çıkar hafif kiloluyum adetim hiç şaşmaz ama göğüs ucumda kıllar var ve göbek deliğinden aşağı doğru inen tüylenme var onun dışında yoktur yani. bende pko olduğunu öğreneli 1 yıldan fazla oldu. illede kilo kıl adet düzensizliği olacak diye bi kural yok. pko varsa bebek olmaz diyede bi kural yok:)

hayret bişey dimi ilginç gerçekten çünkü en belirgin özelliklerinden biri....
doktorum ilk söylediğinde ama benim adetlerim düzenliii demiştim doktor senin gibi pko hastalarında düzensizlik olmuyo demişti. hatta ilk muayene ederken offf yumurtalıklara bak ne kadar güzeller demişti

canlar bana müsade çıkıyım ewime gidiyim yemeğimi yapıyımm bu arada benim bugünde başım dönüo sürekli we midem kazınıo Allahımmm psikolojik sanırım hep

o nasıl doktormuş off yumurtalıklara bak mı dedi
aynen öyle tabi pko olunca yumurtlamada sorun oluyo ya kadın gayri ihtiyari öyle tepki verdi. bide rahimin ne kadar güzel ne kadar temiz dedi. kaç senelik evlisin diye sormuştu 1.5 fln dı o zaman e niye hala çocuğun yok senin dedi e korunduuukkk dedim ay pardon dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…