Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

siz nasılsınız?leyloşum yorma kendini bu günlere zor kavuşturdu rabbim tedbiri elden bırakma canım
sağol cnm dikkatli olmaya çalışıyom zaten 10 dk iş yapıyorsam yarım saat oturuyorum kuzzum....hiç alışık değilim kalktımmı bitirmeden oturmam ama doğuma kadar böyle napalım ....test yapmadınmı?

aman ne temizliği ya bırak yapma gelsinler onlar yapsınlar sen şimdi kendini paralarsın onlar gelincede otur oturduğun yerde bırak

DILEGI: @@moonserose (ayşegül)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250--OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1250---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1249---OKUNDU

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674-
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

İyi geceler kızlar.Benim yine çok derdim var.bugün kusmaktan bitap düştüm gece zaten hiç uyumamistim.kasigimin tam ortasına bıçak saplanir gibi sürekli ağrı giriyordu.bi vcye gideyim dedim bide ne göreyim kan.hemde çokk.eşim evdeydi.hemen doktoruma gittik.bbebeğim çok şükür iyi.kusarken kendimi çok zorladığım için olabilir Dedi.serum iğne yiyip eve geldik.hiç kalkma yat dinlen dedi.Dualarınızı bizden esirgemeyin kızlar. Hepinizi öpüyoruz:KK60:

İyi geceler kızlar.Benim yine çok derdim var.bugün kusmaktan bitap düştüm gece zaten hiç uyumamistim.kasigimin tam ortasına bıçak saplanir gibi sürekli ağrı giriyordu.bi vcye gideyim dedim bide ne göreyim kan.hemde çokk.eşim evdeydi.hemen doktoruma gittik.bbebeğim çok şükür iyi.kusarken kendimi çok zorladığım için olabilir Dedi.serum iğne yiyip eve geldik.hiç kalkma yat dinlen dedi.Dualarınızı bizden esirgemeyin kızlar. Hepinizi öpüyoruz:KK60:
canımm dikkat et aman yat bişe yapma dinlen

günaydın hatunlar.nasılsınız? geçmiş olsun elalmami,aman dikkat et kendine.çalışmıyorsan yat hiç kalkma boşver.bende de lekelenme vardı,düşük riskin var demişti doktor.evden-işe gidip geliyorum,oturarak çalışıyorum başka hiçbir iş de yapmıyorum. ALLAH ım bebeklerimizi bize bağışlasın.dikkat et yinede

heee bu arada örgü bilenlerimiz varmış,çok sevindim.bende örgü yapmasını severim.buraya da örnek atar mısınız ?

Kuzum geçmiş olsun korkma ilerleyen haftalarda olduğun için dinlen sadece şu bulantılarına ayva çok iyi bak aç karnına sabahları yemeye çalış cnm ALLAH emanetsiniz.........

X