Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

şu an karın şişliği var canım onun dışında bir şey hissetmiyorum sen nasılsın canım bebiş ne hissettiriyor sana sakın stres yapma keyfli ol canım
sorma cnm valla her dakika bir evham RABBİM korusun İNŞALLAH....dün gittim doktora durum iyi çok şükür lekelenme geçmişti akıntım var oda olur dedi ama tedbiren ilaç günde 2 ye düştü iğnede 2 hafta daha devam dedi....çok sağol cnm benim İNŞALLAH sizde bu mutluluğu en kısa zamanda yaşarsınız .....bakalım senden güzel haber alırız İNŞALLAH....

sorma cnm valla her dakika bir evham RABBİM korusun İNŞALLAH....dün gittim doktora durum iyi çok şükür lekelenme geçmişti akıntım var oda olur dedi ama tedbiren ilaç günde 2 ye düştü iğnede 2 hafta daha devam dedi....çok sağol cnm benim İNŞALLAH sizde bu mutluluğu en kısa zamanda yaşarsınız .....bakalım senden güzel haber alırız İNŞALLAH....
oh oh maşaAllah canım ne kadarlık oldu şimdi inşaAllah diyorum canı gönülden canım

Iyi hafta sonları kızlar. Benim daha yaşayacak çok şeyiM var galibaa.ileri derecede enfeksiyon olmuş idrar yollarimda çok kasik agrilarim var.neyse ilaçla geçer inş. Doktorum mide bulantısı hapı vermişti 1 hafta onu içerken çok iyiydim ama dün bitti ve ben yine kusmaya başladım. Okadar kötü oldum ki bayginlik gecirmisim acile gittik serum verdiler.Allahım ne zaman hamileligimin tadını cikaracagim o_Obu arada benim kızın pipisi olmuş erkek bebisimiz olucakmis.:KK72:

Iyi hafta sonları kızlar. Benim daha yaşayacak çok şeyiM var galibaa.ileri derecede enfeksiyon olmuş idrar yollarimda çok kasik agrilarim var.neyse ilaçla geçer inş. Doktorum mide bulantısı hapı vermişti 1 hafta onu içerken çok iyiydim ama dün bitti ve ben yine kusmaya başladım. Okadar kötü oldum ki bayginlik gecirmisim acile gittik serum verdiler.Allahım ne zaman hamileligimin tadını cikaracagim o_Obu arada benim kızın pipisi olmuş erkek bebisimiz olucakmis.:KK72:

geçmiş olsun,bende de çok bulantı oluyor,seni çok iyi anlıyorum.o tadı çıkarma faslını bende dört gözle bekliyorum.sağlıcakla kucağına alırsın oğlunu inşallah

MAŞALLAH oğlumuza hoşgelmiş sefa gelmiş......zor geçen hamileliklerde ALLAH kolaylık versin sabret kuzum azalır az kaldı......bu arada idrar yolunda enfeksiyon tahlille mi çıktı benim akıntım krem doktor 10 gün sonraya idrar tahlili istedi oğlumda kum dökmüştüm İNŞALLAH bunda öyle bir sorun yaşamam sanada geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine ilaç kullanaabilecekmisin peki?

cnm sen nasıl oldun geçtimi lekelenmelerin ?

günaydın canım,lekelenmem devam ediyor ama eskisi kadar yoğun değil çok şükür. hafta sonu annemler bizdeydi.ne varsa analarda var vallahi, hiçbir şey yaptırmadı bana.evimi temizledi öyle gitti :KK36: dikkat ediyoruz anlayacağın.sen nasılsın?

günaydın canım,lekelenmem devam ediyor ama eskisi kadar yoğun değil çok şükür. hafta sonu annemler bizdeydi.ne varsa analarda var vallahi, hiçbir şey yaptırmadı bana.evimi temizledi öyle gitti :KK36: dikkat ediyoruz anlayacağın.sen nasılsın?
bende iyiyim cnm çok şükür yaramaz bir durum yok.....ama tabi korkular bitmiyor RABBİM yardımcımız olsun.....ah anne gibi yar olmaz valla kayınvalidem gelecek 20 güne kara kara düşünüyorum artık bu halimlede acımaz kıçını kaldırmaz eminim görümcemle geliyor ama onlara ayrıca bakıcı lazım anlayacağın 1 ay kalacaklar napacam bilmiyorum aklıma geldikçe sinir oluyorum....

X