Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın,nasılsınız hatunlar? samsun da kar,soğuk hat safhada ama yinede işe gelebildim çok şükür

Günaydın, çok şükür iyiyim ben soğuk hava ve karla boğuşuyoruz bu gunlerde

evet tüm ülke karla kaplı adeta, ALLAH ım yardımcımız olsun.bende durumlar aynı.çok bulantım var ve ilaç alamıyorum bunun için.uyku yapıyor,çalışmam zor oluyor

evet tüm ülke karla kaplı adeta, ALLAH ım yardımcımız olsun.bende durumlar aynı.çok bulantım var ve ilaç alamıyorum bunun için.uyku yapıyor,çalışmam zor oluyor
benim bi arkadaşım çok ağır gebelik geçirmişti kan geliodu artık kusmaktan ama kullandığı ilaçlar vardı sana vermiyomu dr bulantı ilacı filan.. Allah yardumcın olsun..

kıslar ben cıkıyorum hastaneye gitcem hepinizi öpüyorumm
canım hayırlı haberlerle gel inşallah..

benim bi arkadaşım çok ağır gebelik geçirmişti kan geliodu artık kusmaktan ama kullandığı ilaçlar vardı sana vermiyomu dr bulantı ilacı filan.. Allah yardumcın olsun..

canım hayırlı haberlerle gel inşallah..

verdi canım bulantı ilacı ama o da aşırı uyku yapıyor. eee bende çalışıyorum,içince gözlerimi bile açamıyorum,çalışamıyorum.bende akşam içiyorum ancak

hmm anladım canım Rabbim yardımcın olsun devlettemi çalışıyosun?

merhaba canım çok şükür sen nasılsın?
Allah iyilik versin canım bende iyiyim şükür bat 20 şubat bu gün çok az açık pembe leke gördüm sabah göbek egzersizi yaparken zorladım kendimi ondan olabilirmi acaba?

Allah iyilik versin canım bende iyiyim şükür bat 20 şubat bu gün çok az açık pembe leke gördüm sabah göbek egzersizi yaparken zorladım kendimi ondan olabilirmi acaba?
canım yeni gördüm mesajını dün çok yoğundum pembe leke devam ediyomu adet işaretimi acaba bilemedim ki

bu ayda olmadı ne yazıkkı test yaptık dün sonuç negatif ilaçları bırakıyorum bugun yarın adet olurum heralde
canım kendini rahat bırak biraz üzülmek yok sanki sen benden daha çok stres yapıyorsun gibi hissediyorum kendimize bir söz verelim bir daha sakın adetimiz 3 gün geçmeden test yapmayalım

X