Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ay ne güzel çok az kalmış bebeğine kavuşmana keşke benim de hemen gelse o günler.insan çok sabırsızlanıyor ama zaman hiç geçmiyor.
hayırlısıyla seninde geçer canım... çok şükür ben azalttım ama bugünlerinin kıymetini bil... şimdi herşey zor gözünü korkutmak gibi de olmasında... hareketlerin kısıtlanıyo falan o anlamda söylüyorum

hayırlısıyla seninde geçer canım... çok şükür ben azalttım ama bugünlerinin kıymetini bil... şimdi herşey zor gözünü korkutmak gibi de olmasında... hareketlerin kısıtlanıyo falan o anlamda söylüyorum
O konu da haklısın canım. Ama şimdi mide bulantısı,yoğun baş ağrısı,yüksek tansiyon derken insan huzursuz oluyor bişey olacak mı diye.o günlere geleyim de tek sorunum hareketsizlik oolsun.ama Rabbim yine de en beterlerinden korusun hepimizi ins

canım çok sıkılıyor rabbim beterinden korusun ama yoruldum ara verelim diye düşünüyorum sonra peşinden bu günüde değerlendirelim belki tutar rabbim izniyle diyorum saatlerce sırt üstü yatıyorum sonra umutla bekleyişe geçiyorum ve kırmızı...
bu ay hsg çekileceğim çok korkuyorum medipolde çekilen varmı?

canım çok sıkılıyor rabbim beterinden korusun ama yoruldum ara verelim diye düşünüyorum sonra peşinden bu günüde değerlendirelim belki tutar rabbim izniyle diyorum saatlerce sırt üstü yatıyorum sonra umutla bekleyişe geçiyorum ve kırmızı...
hep aynı düşüncelerdeydim bende az kaldı cnm benim......medipolde çektirmedim ama elife gidiyorum artık:)

canım anestezili ol hsg den hiiiiiiiç korkma :KK66:

X