Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yok canm estfrllah olur öle. ben cok kötü hastayımm mahvoldum yemin ederim sersem gibiyim önmzdeki hafta full ızınlıyım bu yuzden ızınde alamadım dün dokotra gttım kan testı yaptık yine negatif cıktı sonuc progestanı bırak adet olunca gel dedi konusup karar werelim dedi aşılama yada tüp yapcaz dedi

:KK70::KK70:cnm çok yaşa ya..........ben sana bişey anlatayım gül biraz geçen eşimin ameliyat olduğunu bilen bir halası var beni aramış göz aydını ediyor ama diyorki hani şu kadına gitmiştin ya diyor göbeğimi çektirmiştim ya işte o kadın işe yaradı demekki diyor...içimden dedim nasıl olursa olsun benden bilin keyfiniz bilir.....
ALLAHIMM diyorum başka bişey demiyorummm senn bu konuşanların ağzını kapat artık Allahım bide benim kaynanamın ...... ben bide eşim ailesine sölesin istemiyorum adını çıkarırlar flan diee malum dedikodu kazanı ailesi ama öleler oda sölerim diyoo üzüyo beni bırak benden bilsinler yoksa onu daha çok gericekler sıkıcaklar iyice

yok canm estfrllah olur öle. ben cok kötü hastayımm mahvoldum yemin ederim sersem gibiyim önmzdeki hafta full ızınlıyım bu yuzden ızınde alamadım dün dokotra gttım kan testı yaptık yine negatif cıktı sonuc progestanı bırak adet olunca gel dedi konusup karar werelim dedi aşılama yada tüp yapcaz dedi
senmi istedin peki doktormu önerdi cnm?

ALLAHIMM diyorum başka bişey demiyorummm senn bu konuşanların ağzını kapat artık Allahım bide benim kaynanamın ...... ben bide eşim ailesine sölesin istemiyorum adını çıkarırlar flan diee malum dedikodu kazanı ailesi ama öleler oda sölerim diyoo üzüyo beni bırak benden bilsinler yoksa onu daha çok gericekler sıkıcaklar iyice
hangi taraftan olursa olsun çok takılıyorlar bu mevzuya zaten stres etkiliyor daha çok strese koyuyorlar farkına varmıyorlar......benim 23 ünde biletim kesilmiş gidiş geliş uçakla adanaya gidecem ordan mersine takmışlar bu sefer gitme nolur nolmaz doktora sordum gidebilirsin asla olacağın önüne geçemeyiz dedi bende bunu söylüyorum şimdi kazanda kaynatır gibi arayan soruyo gidecekmisiniz diye eşimde dedi benim üzerime at eşim götürmek istiyor diye kız çok fenalar anacığım...laf olsun torba dolsun....

ben söylicektim zaten kesin kararlıydım ama ben söylemeden o önerdi senin bi sorunun yok ama cok stres yapıosn buda bıze engel oluo dedi aşılama yada tüp yapalım düşün karar wer geldiğinde tekrar konusalım dedi
jeli bir ay daha kullansam diyeceğim ama sen yine stres yapacaksın.....peki bu süreçte stresten uzak durabilecekmisin cnm....

ya zaten eşim bu jeli istemiodu belkide ondan olmadı dio şimdi de :KK43: önmzdeki hafta izin alcam işte biraz kafamı dağtrm

ya zaten eşim bu jeli istemiodu belkide ondan olmadı dio şimdi de :KK43: önmzdeki hafta izin alcam işte biraz kafamı dağtrm
anladım cnm benim benimkide başta karşı çıkmıştı sonra kendisi araştırdı herhalde alacağım deyincede karışmadı .....hakkına hayırlısı olsun cnm benim sen ümidini yitirme güzel ALLAHım kimbilir ne vesile edecek belki hiç tanımayan birinin duasını belki jeli belki aşılamayı.......sen haftaya dinlen bende mersine yolcuyum cuma günü artık topik elife emanet....kafa dağıt keşke biraz uzaklaşsan bulunduğun yerden......

anladım cnm benim benimkide başta karşı çıkmıştı sonra kendisi araştırdı herhalde alacağım deyincede karışmadı .....hakkına hayırlısı olsun cnm benim sen ümidini yitirme güzel ALLAHım kimbilir ne vesile edecek belki hiç tanımayan birinin duasını belki jeli belki aşılamayı.......sen haftaya dinlen bende mersine yolcuyum cuma günü artık topik elife emanet....kafa dağıt keşke biraz uzaklaşsan bulunduğun yerden......
uzaklaşıcam kuzum zaten herşeyden hemde doktor özellikle dedi kimseye bişe söyleme kimseyle görüşme die

uzaklaşıcam kuzum zaten herşeyden hemde doktor özellikle dedi kimseye bişe söyleme kimseyle görüşme die
buraya bile girmesen bir süre anlarım seni cnm benim insanların yapısı farklı işte kimimiz kafaya takıyoz ama demek stres yapmıyo ama kimimizde streste tavan yapıyo e bu da büyük bir engel.....birde nasip tabiki RABBİM nezaman demişse o zaman işte....

buraya bile girmesen bir süre anlarım seni cnm benim insanların yapısı farklı işte kimimiz kafaya takıyoz ama demek stres yapmıyo ama kimimizde streste tavan yapıyo e bu da büyük bir engel.....birde nasip tabiki RABBİM nezaman demişse o zaman işte....
aynen canım mesele sadece Rabbimin ol demesi düşünmemeye çalışcam bakalım önmzdeki hafta girmem burayada büyük ihtimalle kuzum

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400--OKUNDU
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

hangi taraftan olursa olsun çok takılıyorlar bu mevzuya zaten stres etkiliyor daha çok strese koyuyorlar farkına varmıyorlar......benim 23 ünde biletim kesilmiş gidiş geliş uçakla adanaya gidecem ordan mersine takmışlar bu sefer gitme nolur nolmaz doktora sordum gidebilirsin asla olacağın önüne geçemeyiz dedi bende bunu söylüyorum şimdi kazanda kaynatır gibi arayan soruyo gidecekmisiniz diye eşimde dedi benim üzerime at eşim götürmek istiyor diye kız çok fenalar anacığım...laf olsun torba dolsun....
ewett yaa bende konyaya gidip gelmiştim ne kadar kalıcan adanada da ist dönüncede dr gitt kontrole tamam mı gitmesen olmuo mu peki ?

ewett yaa bende konyaya gidip gelmiştim ne kadar kalıcan adanada da ist dönüncede dr gitt kontrole tamam mı gitmesen olmuo mu peki ?
ben şöyle düşündüm gülüm mersine gidince oradaki ana sağlığına bağlıyız hala orda testler vermişti doktor onu yaptırırım benim iki yengemde hamile doktora götürür gösteririm dönüştede kalp atışları için doktoruma giderim yine 3 ünde dönecem 2 3 gün farkla geç giderim doktoruma......

ben şöyle düşündüm gülüm mersine gidince oradaki ana sağlığına bağlıyız hala orda testler vermişti doktor onu yaptırırım benim iki yengemde hamile doktora götürür gösteririm dönüştede kalp atışları için doktoruma giderim yine 3 ünde dönecem 2 3 gün farkla geç giderim doktoruma......
inşallahh kazasız belasız gell yavrum benimm inşallahhh ben burdayımm merak etmeyin sizzz :KK70: azalsakta burdayız :KK70:

şehir dışına çıkamam canım doktora dewam etcem çünkü ewde olcam ama gezip tozcam biraz ewimde wakit geçircem o bile iyi geliir bana

X