Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm oğlumdada böyleidim 12 kilo aldım doğumda çocuk 3900 doğdu ben hemen eski kiloya dönmüştüm ama cuma günü keseyi görmeye gittiğimde tartıda 57,5 görünce şok oldum 56 idim çünkü:)
Ayy ne küçük kilolar bunlar hıh ben atlet şort 77 çıkıyom tabi bizim tartı dijital. Bi ara diyetisyene gittim onun yağ falan ölçen tartısı 2 kilo eksik tartıyodu :KK43: iki kilo düşsemmi ne

Ayy nerde 1.58 1.60 anca varım. Gözü çıkasıca insülin direnci hep onun yüzünden :KK70: bu bide vermis halim 82ydim ayh evlerden ırak. Doktorum ilaç verdide anca verdim onuda :KK43:
sağlık olsunda verirsin kiloları cnm...bende 35 den sonra 7-8 kilo aldım boyda senle aynı valla yakışmıyor bana.....

kızlar iştahım yok ağzımın içinde değişik bir tat var sürekli şimdi kendimi zorladım yemek için bu gidişle hiç yemekle aram olmayacak...
canım aşercen heralde sen inşallah çabuk geçer bu değişik tat durumları

hastayım bendee iş yerindeyimm walla kaçasım war benımdee çalşmak istemıyorum artıııkkkkkkkkkkkkk
bende kuzuuuuuuummmm

Canım bende yok yok. Pıhtılaşmam var onun için aspirin kullanıyorum. Folikasit zaten kullanılması lazım. Insülin direnci var onun için glukofen prolaktinim yüksek onun için dostinex kullanıyorum. Pıhtılaşma olduğu için hamilelik olunca kan sulandırıcı iğnede başladık...
hmm Rabbim şifa versin canım dr kontroledesin sonuçta hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun bebişini

cnm oğlumdada böyleidim 12 kilo aldım doğumda çocuk 3900 doğdu ben hemen eski kiloya dönmüştüm ama cuma günü keseyi görmeye gittiğimde tartıda 57,5 görünce şok oldum 56 idim çünkü:)
canım kalp atışları için ne zaman gitcen dr alttanmı muayene etti seni kaç haftalıkmış gebeliğin

canım aşercen heralde sen inşallah çabuk geçer bu değişik tat durumları

bende kuzuuuuuuummmm

hmm Rabbim şifa versin canım dr kontroledesin sonuçta hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun bebişini

canım kalp atışları için ne zaman gitcen dr alttanmı muayene etti seni kaç haftalıkmış gebeliğin
cnm 5+3 dedi cuma günü alttan baktı 15 gün sonra gel dedi bende ayın 3 ünde gideceğim......inan yemek için zorluyorum kendimi ya ....hafif bulanmaya başladı midem ..

cnm 5+3 dedi cuma günü alttan baktı 15 gün sonra gel dedi bende ayın 3 ünde gideceğim......inan yemek için zorluyorum kendimi ya ....hafif bulanmaya başladı midem ..
vitamin verdimi Leyloşum.. böle çubuk kraker filan bulundur hep yanında çok asitli meyve yeme portakal filan elma ayva mideyi yumuşatıyo gebelikte ayva yemek iyimiş gamzeli bi kızçen olur bakarsınnnnn :)

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400--OKUNDU
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

X