Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm valla bende burda arkadaşımın ısrarıyla yaptım bendede hiç değişiklik yoktu ama ....hiç böyle gecikirmiydi bence idrar testi yapsan çıkar mutlaka varsa......

3 yıllık evliyim,hiç korunmadık.çukulata kisti vardı.amaliyat olmaz dediler.küçükmüş kist.tüp bebek yaptık tutmadı.bizde o saatten sonra bıraktık. hiç geçikmezdi ,erken gelirdi ama.28 günde bir regli olurdum.en son 13 aralık 2014 ' te oldum .hala beklemedeyim. biraz daha zaman geçsin yaparım inş. insan ümitleniyo sonra neğatif olunca hayal kırıklığı yaşıyor. dolayısıyla elim gitmiyo yapmaya.reglin gelmesini beklemek daha kolay geliyo canım yaa yinede teşekür ederim.

aynen cnm benimde en son 13 aralıktı valla adet belirtisinden başka belirti yoktu senin için hayırlısı olsun İNŞALLAH ama sabırlısın valla ....umarım gönlündeki tez vakitte olur İNŞALLAH....

aynen cnm benimde en son 13 aralıktı valla adet belirtisinden başka belirti yoktu senin için hayırlısı olsun İNŞALLAH ama sabırlısın valla ....umarım gönlündeki tez vakitte olur İNŞALLAH....

hamilemisin şimdi.eğer öyleyse tebrik ederim.değilsen de tez zzamada inş.hayırlısı ile yazılar baya uzun başları okuyamadım.hem çalışıyorum.dolayısıyla hamilemisin bilmiyorum canım kusuruma bakma

evet cnm hamileyim tüm isteyenlerede sana da İNŞALLAH nasip olur.....rica ederim ne kusuru zaten yeni cnm benim.....

çatlatmadan sonra ağrılarım hiç geçmediki azalıo şiddetlenio ama hep war yani karnımda belimde kasıklarımda
kuzum iğne işin içinde olunca belirtiler daha yoğun olabilir....dur bakalım endişelenme akışına bırak stres yapma cnm....sakın test falanda yapma daha var çünkü.....

evet cnm hamileyim tüm isteyenlerede sana da İNŞALLAH nasip olur.....rica ederim ne kusuru zaten yeni cnm benim.....

allah sağlıklı analı babali büyütsün inş. senin kaçgün sürerdi reglin. ve reglin kaçgün geçtijkten sonra öğrendin .regliden farklı olan belirtin var mıydı ?

allah sağlıklı analı babali büyütsün inş. senin kaçgün sürerdi reglin. ve reglin kaçgün geçtijkten sonra öğrendin .regliden farklı olan belirtin var mıydı ?
yok cnm hiç belirti olmadı sadece regly belirtisiydi...reglim 25 ile 28 arası olur mutlaka ve 3 gün sürerdi....ben adet gününden galiba bir gün sonra idrarla anladım sonrada kanla....o güne kadar sadece son iki gün uykum akşam erkenden geliyordu birde kemiklerim yani eklemlerim çok ağrıdı ona bağlımı bilemedim

anladım canım herkeste farklı farklı olur diyorlar.

hıhh bende fotomu deiştirdim test yapmıyorum canm zaten cumartesi yapcam walla iki gündür bende de yoğun bi uyku hali warda bilmiyorum

Kistten dolayı reglim hep ağrılı olur.günde 3-4 ağrı kesici içerim.Ben de bugün hep regli olacak gibi hissediyorum.Hafif ağrı gibi bişeyler var.her an wc 'ye gitme hissi aynı regli zamanı gibi..Herşeyin Hayırlısı Allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…