Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım elle vajinadan rahim agzına elini ulastırıyosun sertse ve kolay ulasılıyosa hamiş degilsin benimki cok sert
yumusak dil yumusaklıgındaysa ve zor ulasılıyosa hamişsin
aynen böyle yazıyo baktınmı sen?

merhaba hatunlar fetih süresinin ilk ayetinini 2500 adet okudum.ALLAH ım kabul etsin.,kusra bakmayın hamilelikden uyku hali ve bulantım oluyor,yoksa daha erken bitirirdim.nasılsınız bu arada?

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)--------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1125---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1874
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500--OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2000---OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

STRES DÜŞMAN AMA HERŞEYİN BİR ÇARESİ VAR KAFAN DA BELİRSİZLİK KALKAR CNM.....

canım merhaba, biz bugün spermiogram sonuçlarını aldık.. morfoloji %1 çıktı hareketllikte bir problem yok hatta iyi dedi doktor. sayı çok önemli değil zaten normale yakın dedi. Hamile kalmam düşük ihtimalmiş yinede.. şimdi eşim ürolojiye gidecek. Sizin varikosel ameliyatından sonra değerleriniz yükseldi mi özellikle morfoloji? Gerçi daha olup olmadığı belli değil ama internetten belirtilerine bakınca sanki var gibi diyoruz.. Allah ım beterinden korusun ama bunu sindiresiye kadar biraz canımız sıkılacak sanırım

cnm malesef bizimde morfoloji aynıydı ileri hareket %15 idi ve sayıda kurtarır deniyordu sınırdaydı eşime doktor %5 şans vermişti çocuk için anlayacağın ameliyat sonrasında tam test verecektikki bu güzel haberi aldık şu an durumu ne bilmiyorum ama muhteşem üçlü topiğindeki vitaminleri ve havuç suyunu içti özellikle bu ay havuç içti.....sabırlı ol İNŞALLAH düzelecek ameliyat olacakmı peki?

üroloji doktoruna gözükmedi henüz ne diyecekler bilmiyorum.. Biraz morali bozuk şimdi üstüne gitmek istemiyorum.. Biraz zaman geçsin bakalım.. havuç suyu değil de kendisini yedirsek bol bol olur mu acaba :)

üroloji doktoruna gözükmedi henüz ne diyecekler bilmiyorum.. Biraz morali bozuk şimdi üstüne gitmek istemiyorum.. Biraz zaman geçsin bakalım.. havuç suyu değil de kendisini yedirsek bol bol olur mu acaba :)
cnm bir bardağa nerdeyse 5 tane havuç geliyo ona göre bol yesin bizim varikosel çok yeni dendi yani bazı doktorlar tekrarlayalım testi düşüş varsa yapalım dedi hani yapmaya bile gerek duymayan doktorlarda vardı......ve işte sonuçta tekrar test verdi sayı düşmüştü o yüzdende ameliyat dendi....bir süre kabullenemez zzaten kuzum ALLAH kolaylık versin ama sonra toparlar İNŞALLAH......ve sonuç ne olursa olsun biz örnek olalım size:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…