Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar ben bu kahveyi nasıl bırakacağım biraz azarlayın beni:)

ama azalttım günde 3 fincandan 1,5 ğa düştü

bebişkoom sütlü iç kahveni ve çay kaşığının ucuyla koy kahveyi de... ben hala içiyom günde 3 bardak ama kahvesi çok minnakcık bişi oluyo... bazende bağırsağım çalışssın diye sek içiyom ... kafeinsiz kahfelerde var onlardan da deneyebilirsin...

hamişlinin tadını çıkar... düşük tehlikesi olmayacak kanama yapmayacak aşırı kilo aldırmayacak şeyleri yemedikten sonra yemicem içmicem diye baskı kurma kendine bacım az mı bekledik bu günleri ..

pıtrambık napıyo göremiyom onu hiç

cnm benim iyi fikir sütle yapayım o zaman bende vazgeçemiyorum ya 3 ü bir arada yarım yarım yapıp içiyom ama dediğin gibi yaparım artık:)sorma kuzum hala inanamıyorum İNŞALLAH herkes bugünü yaşasın en kısa zamanda.......pırambık az kaldı doğumuna işe gidiyor hala arada özelden yazıyo öyle görüşüyoz kuzum benim....senin nasıl gidiyor hamişlik...bu arada cumaya gidecem kesesini görmeye tam 6 haftalık oluyo o gün sence acele etmemişim dimi?

söyle cnm tabiki..
Ameliyattan önce eşimin bi arkadaşına oturmaya gittik kız bende 2-3 yaş büyük bizden 1 ay önce evlendiler bana dediki senin hamile olduğunu öğrendiğimde çok tuhaf oldum bi kötü hissettim biz bir ay önce evlendikte bizim niye olmadı diye dedi ben çok üzüldüm böyle düşündüğü için.. şimdi benim yan apartmana 1 ay önce gelin geldi hamilemiş dün eltim serum takmaya gidiyomuş o söledi artık bunu eltimden duyduğum içinmi bilmiyorum bende kendimi kötü hissettim ağladım biraz.. şimdi günaha girmişmiyimdir üzüldümde aklımdan böle bişe geçtiği için

herkeste değişiyo canımcım bu kese ve kalp atışı olayı ... ben adetim iki gün gecikti gittim 5 haftalık dedi ve kesede kalp atışıda vardı. kese mutlaka görünür ama kalp atışı duyulmassa endişelenme ki ben duyacağına inanıyorum :)))))

insanız kuzum her his her şey bizler için kendini suçlama sen o hamile diye üzülüp ağlamadın ki sen hamişken bebeğini kaybettin diye ağladın sonra hassas bir dönem senin için o yüzden kendini böyle şeylerle suçlama....ALLAHım günah diyebileceği şeyler ortada kuzum yine bilen de odur ama sen sadece içinde bulunduğun durumdan ağlamışsın ....ama bence üzülme çünkü her halükarda hamile kalabileceğin için rahat olman gerekir...şu dönem bir geçsin yine umutlu bekleyişin güzel haberlerle taçlanacak.....

Ağlattın beni iyiki varsın iyiki tanımışım seni.. evt ben bebeğimi kaybettiğim için hala ağlıyorum ama Rabbimden herşey Alalhım hayırlısını nasip etsin herkese inşallah..

canım benim ; benim eltim benden 4 yıl sonra evlendi ve benden önce hamile kalacak diye ödüm kopuyordu ve korktuğum başıma geldi. bunlar gayet insani duygular kötülüklerini isticek şekilde söylemlerde bulunmadıkça hislerimize engel olamayız hele ki bu kadar hassas dönemden geçerken

Ağlattın beni iyiki varsın iyiki tanımışım seni.. evt ben bebeğimi kaybettiğim için hala ağlıyorum ama Rabbimden herşey Alalhım hayırlısını nasip etsin herkese inşallah..
cnm benim burdaki herkesi inanın kendi kızkardeşlerimden ayırmıyorum eeee yaş kemale erdi bende iyiki sizi tanıdım:)))

Yarim doz icmeye basladim bugun esim amelyat oncesi sonkez degerlendirelim zaten olcam amelyat dedi ama cok yumurta olmasin die ben bir adet icicem gunde
ameliyat belli oldumu kuzum ne zaman olacak ...bu arada ameliyattan sonra hemen havuç suyuna başlasın kuzum inan bana işe yarayacak EVELALLAH......

çok haklısın canım aynen bende öle oldumdu işte ama rahatladım şimdi size açılınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…