Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kuzum sen bu işi biliyon benden tescillisin sırada kendi tescilin kaldı:))))))
terzi kendi söküğünü dikemezmiş :) aslına bakarsan senin doktor randewuyu erteledi ya benim ta o zaman doğdu içime kesin bunda bi hayır war gidememesnde dedim ve hiç ısrar etmedim sana bugune kadar test yap illa die ama olmazsa die sen üzülme die sölemedim

terzi kendi söküğünü dikemezmiş :) aslına bakarsan senin doktor randewuyu erteledi ya benim ta o zaman doğdu içime kesin bunda bi hayır war gidememesnde dedim ve hiç ısrar etmedim sana bugune kadar test yap illa die ama olmazsa die sen üzülme die sölemedim
off yazdıgıma baktımda ben bile anlamadım :) yani içime doğduğu için ısrar ettim sana test için

cnm ya aynen iki kez ertelendi hemde ALLAH çok büyük kurban olduğum valla.....dur bakalım senin aramda hep bir hafta olacak demendede hikmet var bence:)))

ama bak benm bı adet belırtımde su hatlıomusun bı ara konusmustuk alttan kendınızı muayne edın sertse adet olcaz yumusak olunca gebelık oluodu hatrlıosn dımı

X