Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah bakalım yumurtlamadan hemen sonra kasık ağrılarım başladı inşallah tutunma ağrısıdır diye avutuyorum kendimi umut etmek de güzel birşey sonuçta :)
umut olmazsa olmaz elbet inşallah tutunmuştur annesi çok nazlı olacak bunlar eminim bizde çoook hasretle beklediğimizden kucağımızdan düşürmeyeceğiz:)

umut olmazsa olmaz elbet inşallah tutunmuştur annesi çok nazlı olacak bunlar eminim bizde çoook hasretle beklediğimizden kucağımızdan düşürmeyeceğiz:)
bende öle diyorum eşim diyor ki sen çocuğu sevdirmezsin de ama tabiki öle birşey yapmam da dikakt ederim ama cılkını çıkartmam

kızlar bozmayın moralinizi kendinize gelin yahu kızıcam amaa heeeoralarda bi yerlerde keyifleri yerinde demekki sıpaların. bu konular her türlü zor kaybetmeyin ümidinizi

inşallah hayırlısıyla olmazsınız hakkınızda hayırlısı belirti varmı peki
Sadece 2 haftadır arada beni rahatsız eden bir mide bulantısı var o kadar. Göğüslerimde ağrı fln yok. Galiba ben boşyere ümitleniyorum Bu ardiada iyi dileklriniz için teşekkür ederim inşallah hepimi kavuşalım bebeklerimize

bende öle diyorum eşim diyor ki sen çocuğu sevdirmezsin de ama tabiki öle birşey yapmam da dikakt ederim ama cılkını çıkartmam
ayyy ben hiç sevdirmem galiba içim gider ...eltimin oğlunu bir çocuk öpüyordu dudaklarından nasıl bir tepki vermişsem çocuk ağlamaklı şekilde uzaklaştı bebekten

ayyy ben hiç sevdirmem galiba içim gider ...eltimin oğlunu bir çocuk öpüyordu dudaklarından nasıl bir tepki vermişsem çocuk ağlamaklı şekilde uzaklaştı bebekten
nefret ederim nefret git karını kocanı öp dudağından çocuğu ne öpüyon ııyyyy sinirlerim depreşti

nefret ederim nefret git karını kocanı öp dudağından çocuğu ne öpüyon ııyyyy sinirlerim depreşti
annesi kızdı bana bende dedim dudaktan öpülmez bebek çocuğuna anlat kendide öptürmesin sonra dumur oldu kadın...kötülüğüne değil tabiki ama olsun bir sürü bakteri virüs dolaşıyo zaten sağlıksız bir dünya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…