Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

The Calender The Calender canım merhaba, hatırladığım kadarıyla sen istanbuldaydın ve eşin spermiogram testi yaptırmıştı. Nerde ve ne kadara yaptırdınız bilgi verebilirmisin acaba? Eşimde yaptırmaya karar verdi hala hamilelik olmayınca :KK14:

24 aralıkta iğne oldum ben 4 ocakta test yaptırdım işte 3.3 negatifff :KK43:
Canım en erken ilişkiden 14 gün sonra çıkar. Ayrıca 0.01 negatiftir tamam ama 3.3 pek negatif değil gibi. Deger daha 0 lanmadi galiba demişsin. Ne kadar oldu da sıfırlanmasin ki. Zaten 0 lanmasa tedaviye başlanmaz

Canım en erken ilişkiden 14 gün sonra çıkar. Ayrıca 0.01 negatiftir tamam ama 3.3 pek negatif değil gibi. Deger daha 0 lanmadi galiba demişsin. Ne kadar oldu da sıfırlanmasin ki. Zaten 0 lanmasa tedaviye başlanmaz
yaa 10 günde ilacın iğnenin yani etkisi gçiyo diyolar o yüzden eşimde koştur koştur test yaptırdı yaa zatenn evet normaldee 15. 14. gün test yapılması gerekiyo ....

Selam arkadaşlarım mutlu bir 2015 diliyorum hepinize :KK49:
bu arada bebisimizin kalp atışını duyduk bugün çok şükür Rabbim e.ins kızlar sizde tadacaksiniz bu güzel duyguyu.

X