Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

senle yazışırız kuzum ALLAH yardımcın olsun......
cnm benim dün gece tam da yatarken dedim acaba demet naptı ve sana dua edip öle yattım ALLAHım hayırlı mutlu sağlıklı bir bebek nasip etsin sana....geçmiş olsun kuzum herşeyde bir hayır vardır emin ol bununda vardır bir hayrı ......

Canim benm 4 yumurtam olmustu 24 unde igne oldum 3 gun calistik sonra mola beklemedeyium bel ve kasik agrim cok oluyo igne yuzunden mi bide kremsi beyaz bazen sari akintim oluo normalmi ? 12. Gun kan testi yaptircam sabredemiom
az kaldı cnm hadi hayırlısı bekliyoruz senden güzel haberler:)))

İNŞALLAH ilk müjdeyi senden alırız cnm umutsuzluk yok:))
inşallahhh tatlımm inşallahhh umut çok ediokende hüsran olursa ebbedi kimse toplayamaz artık evet bu ayy umutluydumm 4 yumoşş oluncaaa hadi bakalım dedim ama pek bi belirti yaşamıorum midem bulanmıoooo :)

ayyy annem ya İNŞALLAH hayırlısyla bir gebe kalsydık artık başka uğraşlara odaklanırdık en çok ta sürekli aynı ruh halinde olmak sıktı beni valla....çok değişkenimdir hahahahaha
bendeee psikopata bağladım iyice kafamda sürekli deli sorular sorularrr ingilizce çalışmam lazımm ama çalışmıyorum çünkü aklımda acabalar var hepppp :mad:

bendeee psikopata bağladım iyice kafamda sürekli deli sorular sorularrr ingilizce çalışmam lazımm ama çalışmıyorum çünkü aklımda acabalar var hepppp :mad:
sana tavsiye soruları ingilizceye çevir why ,when ,where ,vb gibi......şaka bir yana benim bir uğraşım yok iş ders gibi o yüzdende daha çok odaklanıyorum malesef

sana tavsiye soruları ingilizceye çevir why ,when ,where ,vb gibi......şaka bir yana benim bir uğraşım yok iş ders gibi o yüzdende daha çok odaklanıyorum malesef
yaaa bende odaklanamıyorumki çünkü aklım fikrimm bebişte acabalı sorular belim agırıyo kaç zamandır dedim olcak gibi sonra kasığım pıt pıt oluyo dedim yok olmuycak bu sefer hareket varrr patlıyolar adete hazırlıkkk :KK61::KK61:

yaaa bende odaklanamıyorumki çünkü aklım fikrimm bebişte acabalı sorular belim agırıyo kaç zamandır dedim olcak gibi sonra kasığım pıt pıt oluyo dedim yok olmuycak bu sefer hareket varrr patlıyolar adete hazırlıkkk :KK61::KK61:
benim iğne vurulduğumda sadece kasıklarda şiddetli ağrılar olmuştu tabi kişiden kişiye değişir ama umarım hamişlik belirtiidir sendeki:)benim bu aydan umudum yok ama 23 ünde mersin yolcusuyum yumurtlamayı kaçırabilirim adet geç olursam bakalım herhalde bu gidişle tüple olacak galiba.....

benim iğne vurulduğumda sadece kasıklarda şiddetli ağrılar olmuştu tabi kişiden kişiye değişir ama umarım hamişlik belirtiidir sendeki:)benim bu aydan umudum yok ama 23 ünde mersin yolcusuyum yumurtlamayı kaçırabilirim adet geç olursam bakalım herhalde bu gidişle tüple olacak galiba.....
benimde iğneden sonraki gün başladı ağrılarrr kasıktaaa sonra hafifledi bugün ağrım yokk sadece belim ağırıooo

benimde iğneden sonraki gün başladı ağrılarrr kasıktaaa sonra hafifledi bugün ağrım yokk sadece belim ağırıooo
neyse kafayı boşalt düşünmemeye çalış stres düşmanı bu işin ben kafayı sıyırmıştım o ay sende benim gibi yapma ........aslında şu yogayı öğrensek iyi olmazmı?

becerirsin ya aslında plates düşündüm ama spor salonu bulamıyorum valla bu uğraşları düzzenlemek kafamızı rahatlatır keşke aynı mahallede otursak burdaki arkadaşlarla ne iyi olurdu:))
ayyy gidi gelsek birbirimizze o zaman hayat daha cekilir olur yaaa offf hic arkadasimda yook zaten burda bir kocam bir ben

X