Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Çamaşıra bulasmiyosa degistirmene gerek yok çamaşırı. Ayakta kılamicak kadar rahatsız ediyosa oturarak kilabilirsin.
Huu huu nabersiniz gençler :)
ayy saoll tatlım napalım ben artıkın beklemedeyim çarşamba çatlama iğnesi oldum o gün ve sonraki 2 günü full degerlendirdik artık beklemedeyim yavrum 8 ocaktaa bakalım nasıl haberler alcamm ..... sen nasılsın napıyosunnn

ayy sebep neymişş nie beklemek istiyoo ? ne kadarlık evlisiniz cnm
Canım ben 3 senelik evliyim. Iki düşük yaptım. Ikincisi ağustosta oldu. Pıhtılaşma varmış ondan düşüyomuş. Doktorum elimizden geleni yapicaz ama tekrar olabilir diyo. Bu ihtimal eşimi fazlasıyla geriyo sanırım. Yine olursa napicam ben nasıl dayancaz diyo garibim...

Canım ben 3 senelik evliyim. Iki düşük yaptım. Ikincisi ağustosta oldu. Pıhtılaşma varmış ondan düşüyomuş. Doktorum elimizden geleni yapicaz ama tekrar olabilir diyo. Bu ihtimal eşimi fazlasıyla geriyo sanırım. Yine olursa napicam ben nasıl dayancaz diyo garibim...
ayyy kıyamam haklı adam bu pıhtılaşmanın tedavisi yok mu yaaaa kan sulandırıcı uzun süre kullansannn

ayy inşallahhh bir dahaki bebişini kucağına almak nasip olur kuzum sağlıklı bir şekildeeee en azından hamişş kalabiliyosun kolay kolayy buda güsel bişi dimiii :KK70: :KK70:
Ilkinde 12. Ayda hamile kaldım :) ikincisi çabuk oldu doğru :KK70: bakalım bundan sonra :) hepimiz alırız inşallah kucagimiza :KK70:

Seninkide ikizmiş canım. Sanada geçmiş olsun. Bişey demedimi doktorlar ?
evet canım tek yumurta ikiziydi geliştiler birinin kalp atışını felan duyduk hatta son zamanda öğrendik ikiz olduğunu biri gelişiyodu güzel ama diğeri gelişemeyip öldü karnımda tek plasenta yüzünden kardeşininde kalbini durdurdu sonra sonuç yoklar hayırlısı zaten riskli oluomus tek yumurta ikizi sıkıntılı oluomuş kan felan çalıolarmış :KK70:

Merhaba kızlar korkulacak bi durum yokmuş kusura bakmayın sizi bu kadar beklettigim için ama uyumaktan ve mide bulantilarindan bi hal oldum.5 ocakta kalp atışını duymaya gideceğim inş Rabbim bu sefer o güzel duyguyu bana da yaşatır.hepiniz aklimda ve dualarimdasiniz.ins çok geçmeden güzel haberlerinizi alacağız.hepinizi kocaman öpüyorum. :KK37::KK37::KK36::KK36:

Merhaba kızlar korkulacak bi durum yokmuş kusura bakmayın sizi bu kadar beklettigim için ama uyumaktan ve mide bulantilarindan bi hal oldum.5 ocakta kalp atışını duymaya gideceğim inş Rabbim bu sefer o güzel duyguyu bana da yaşatır.hepiniz aklimda ve dualarimdasiniz.ins çok geçmeden güzel haberlerinizi alacağız.hepinizi kocaman öpüyorum. :KK37::KK37::KK36::KK36:
cnm haberleşelim ne kusuru aşkolsun.......sen kendine iyi bak bize yeter.......

X