Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kullan canım bence benim aklıma ne geldi biliyormusun dün gece bende havuç suu içiyordum biz içmeyelim çünkü süt yapıcı olduğunu söylemişti saraçoğlu süt yapıcı demek prolaktin hormonun yükseltmek demek buda gebeliğe engel biz uzak duralım beylere afiyet olsun:KK69:
üfffff bende bir kür uygularken ikimiz için deyip durumu sadece ona yoğunlaştırmamak üzmemek için kullanıyorum şimdi ne diyeceğim kandırmış gibi olmaz mı?

üfffff bende bir kür uygularken ikimiz için deyip durumu sadece ona yoğunlaştırmamak üzmemek için kullanıyorum şimdi ne diyeceğim kandırmış gibi olmaz mı?

güzelce anlat canım durumu anlayışla karşılayacaktır inşaAllah benim aklıma dün geldi artık içmem çünkü saraçoğlu sütü olmayanlara havucu tavsiye ediyordu havuç yediklerinde sütü afedersiniz fışkırır diyordu

güzelce anlat canım durumu anlayışla karşılayacaktır inşaAllah benim aklıma dün geldi artık içmem çünkü saraçoğlu sütü olmayanlara havucu tavsiye ediyordu havuç yediklerinde sütü afedersiniz fışkırır diyordu
uyarman iyi oldu cnm bende içmem artık olmadı kendime başka bir meyve sıkar içerim bu daha iyiymiş diye:))

laleyi merak ettim ya kahverengi kanaması vardı umarım ters bir durum yoktur....gerçi yengemdede oluyor şu an 3 ayı biti hala var ara ara ...

Ne hale geldik ya ben hep diyordum sıpa doğunca totosuna vuracam hayırlısıyla diye dün eşimde havuç hazırlarken diyo ki canım doğsun inan yapıştıracam totosuna babayı bu kadar beklettin diyecem diye:)))))))))))))
aynen gerçekten ayy kıyamam ben yaa ah hayırlısıyla bir olsun:KK51:
eşin kaç yaşında leyla abla

X