Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

çok şükür leyla ablacım sen nasılsın kürlerle boğuşuyorum ama bu aydan ümidim yok 26 aralık bat dünden beri kötüyüm idrar yolu enfeksiyonu yine sanırım buda hamileliğe engelken nasıl umudum olsun dimi:KK51:
çarşamba dr gideceğim inşaALLAH
Sen nasılsın canım
bende iyiyim cnm jel kullanacağım bakalım bu ay umarım vesile olur sanada geçmiş olsun cnm git doktora ihmal etme kuzum...

merhaba hatunlar, birşey sormak istiyorum size ; korunmayı bırakalı 10 gün oldu,adetime de 10 gün var. bugünde birkaç kere elim ayağım boşaldı sanki ve hiç olmam.göğüslerim de hafif şişlik var.bu kadar erken olur mu hamilelik ve belirtileri ?
Merhaba cnm yumurtlama geçmiş ama korunmayı bırakmışsın olabilir neden olmasın ....belirti bu kadar erken olurmu duymadım desem yalan olur kimi bayanlar hamile kaldığı günü bile kestirebiliyorlar hakkında hayırlısı burdan yaz mutlaka olursa ......

Merhaba cnm yumurtlama geçmiş ama korunmayı bırakmışsın olabilir neden olmasın ....belirti bu kadar erken olurmu duymadım desem yalan olur kimi bayanlar hamile kaldığı günü bile kestirebiliyorlar hakkında hayırlısı burdan yaz mutlaka olursa ......
bu konularda tecrübesizim çok,ne olursa yazarım tabiki,beraber öğreniyoruz herşeyi :KK66:

umarım fazla tecrübe etmeden hamile kalırsın .......tecrübe yorgunlukla yoğurulurmuş biz çok yorulduk sen yorulmazsın umarım....bu arada kaç yıllık evlisiniz?
Ne güzel demişsin. Tam da durumumuzu anlatmışsın. Bende çok yoruldum umarım bu sefer kucağıma alırım

anestezili demişsin peki sonrasında sıkıntı yaşadınmı zaman yaklaştıkça korkuyorum bende tüp konusunda...
biraz kanaman ve kasık ağrısı oluyor canım benim ohss riskim var birde halen kasık ağrım devam ediyor...onun dışında sıkıntı olmuyor merak etme korkulacak bişi değil eğer ohss riskin olmazsa beni tek yoran o düşünce oldu

Ne güzel demişsin. Tam da durumumuzu anlatmışsın. Bende çok yoruldum umarım bu sefer kucağıma alırım
tabiki alacaksın ALLAHın izniyle karamsarlık yok......baharcğım dün düşündüm de tam 3 yıl olacak şubatta yani 3 yıldır hamile kalamıyorum o yüzdende yoruldum tabi ama sonu böyle mutlu bitecekse inan razıyım bu yorgunluğa... mutluluk tamamen değişken tabi senin mutluluğunda hepimizn mutluluğuda sonsuza dek sürsün......

biraz kanaman ve kasık ağrısı oluyor canım benim ohss riskim var birde halen kasık ağrım devam ediyor...onun dışında sıkıntı olmuyor merak etme korkulacak bişi değil eğer ohss riskin olmazsa beni tek yoran o düşünce oldu
bu ohss dediğin vücudun tepki vermesi galiba öylemi......duyduğum kadarıyla kasık ağrısı yapmıyordu yani bulantı kusma ishal vs ama kasık batması ya da ağrısı yok hem kendini bu konuda strese koyma öle bir durum olmayacak.....

tabiki alacaksın ALLAHın izniyle karamsarlık yok......baharcğım dün düşündüm de tam 3 yıl olacak şubatta yani 3 yıldır hamile kalamıyorum o yüzdende yoruldum tabi ama sonu böyle mutlu bitecekse inan razıyım bu yorgunluğa... mutluluk tamamen değişken tabi senin mutluluğunda hepimizn mutluluğuda sonsuza dek sürsün......
Amin canım inşallah. Herşeyin hayırlısı umudu kaybetmemek lazım

10. gün erken kuzu ya 12 de falan başla ama sen bilirisin gerçi yumurtlama herkesın aynı olmuo doktor benı 9. gün çağrdı ama benim 16. gün falan oluo genelde
erkenmi cnm yani 12 sinin gecesi, adet oldum ya sayınca bugün 11. güne giriyor benim adet döngümde 26-28 arası değişiyor bilemedim şimdi neyse 10tane var içinde bu ay böyle yapayım olmazsa...

umarım fazla tecrübe etmeden hamile kalırsın .......tecrübe yorgunlukla yoğurulurmuş biz çok yorulduk sen yorulmazsın umarım....bu arada kaç yıllık evlisiniz?

amin ,bu soruya utaanarak cevap veriyorum daha

yeni evliyim,3 ay oldu ama yaşım 33 olduğu için ve aile baskısı da cabası olduğundan korunmayı bıraktık.ALLAH ım hakkımızda hayırlısını versin,hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin

X