Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

?
hayırlı olsunn elalmami çok sevindim canım sen daha önce aşılama yaptırmışmıydın?doğalmı oldu dükkan açtık flan demiştin yanlış hatırlamıyorsam öyleyse stresten arınan vücudun artık hamileliğe kucak açtı:KK39:
Sağol canım evet 1 kere aşılama yaptirmistim tutmadi .dediğin gibi dukkan açtık ve bebek fikri kafamdan tamamen silinmisti ki süpriz bir şekilde geldi.aam bu sabah kahve rengi leke geldi birazdan doktora gideceğim dua edin kızlar inş bişey olmaz

merhaba arkadaşlar.ne zamandır giremedim.ne var ne yok.yeni güzel haberler var mı?

benim güzel haberim yok malesef.12+3 te kontrole gittiğimde 9.haftada bebeğimin kalp atışı nedeniye veda ettiğini öğrendim ve pazartesi kürtaj oldum.adı bile ne kadar incitici...
3 haftadan fazladır içimde çürümüş ve nedenini de o yüzden öğrenemeyeceğim.çürüme,ölme,kürtaj hepsini duymak öyle acı verici ki...
ne kadar süredir bu bebeği beklediğimi biliyorsunuz.kısmet değilmiş.vardır bunda da bir hayır.Herşey Allah'tan.
yine de hamd olsun beterin beteri var...

tekrar güzel haberler vermek ve güzel haberler duymak dileği ile.....
cnm benim ne güzeldir tevekkül etmek insana çok büyük değer katar hem ALLAH katında hem kul katında....elbette hayırlısı olsun demek nasibi yiyecek ekmeği yokmuş acını anlamaktayım bir düşük yaşadım bende ama zaten sen durumu öyle güzel açıklamışsınki teselliye kelimeler yetmez......beraber kucağımıza alacağımız sağlıklı sıhatli bebeler beklemeye devam edelim birlikte sabırla:)

Sağol canım evet 1 kere aşılama yaptirmistim tutmadi .dediğin gibi dukkan açtık ve bebek fikri kafamdan tamamen silinmisti ki süpriz bir şekilde geldi.aam bu sabah kahve rengi leke geldi birazdan doktora gideceğim dua edin kızlar inş bişey olmaz
cnm bizi haberdar et ALLAHIM sağlıkla kucağına almanı nasip etsin kanama değil yerleşmedir İNŞALLAH korkma nolur....

merhaba arkadaşlar.ne zamandır giremedim.ne var ne yok.yeni güzel haberler var mı?

benim güzel haberim yok malesef.12+3 te kontrole gittiğimde 9.haftada bebeğimin kalp atışı nedeniye veda ettiğini öğrendim ve pazartesi kürtaj oldum.adı bile ne kadar incitici...
3 haftadan fazladır içimde çürümüş ve nedenini de o yüzden öğrenemeyeceğim.çürüme,ölme,kürtaj hepsini duymak öyle acı verici ki...
ne kadar süredir bu bebeği beklediğimi biliyorsunuz.kısmet değilmiş.vardır bunda da bir hayır.Herşey Allah'tan.
yine de hamd olsun beterin beteri var...

tekrar güzel haberler vermek ve güzel haberler duymak dileği ile.....

canım kısmet değilmiş veren Allah alan Allah bize düşen teslimiyet ve tevekkül düşünki gelişimi devam etse belki özürlü olacaktı her şerde bir hayır vardır inşaAllah kısa sürede tekrardan hamile olursun birbirimize dua edelim:KK68:

:KK43: canım ne desek boş tabi. Ama önemli olan sensin benimde iki kaybım var ve şimdi yine hamileyim dün akşam kan testiyle kesinleşti. Normalde zaten sorunlarım var işyerinde sıkıntılar falan ağlıyorum kaç gündür özel hayatta da sıkıntılar var. Rabbim bana hediyemi verdi yine ama ne kadar mutluysam o kadar da korkuyorum. Kaç aydır ilaçlar kullanıyorum bi daha kayıp yaşamamak için. Salı günü doktora gidicem sabredicem ve beklicem. Ama öncekileri unuttum mu Hayır. İdrar testlerini bile saklıyorum .......

hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla hayırla kavuştursun

sağol cnm nasılsın?

çok şükür leyla ablacım sen nasılsın kürlerle boğuşuyorum ama bu aydan ümidim yok 26 aralık bat dünden beri kötüyüm idrar yolu enfeksiyonu yine sanırım buda hamileliğe engelken nasıl umudum olsun dimi:KK51:
çarşamba dr gideceğim inşaALLAH
Sen nasılsın canım

Korkma canım stres yapma her şey güzel olacak inşaAllah

iyiym leyloşum benim jel gelmedi biliomusun bugun gelcek inş kawga ettim cuma günü kargocularla ya

canım nerden söyledin biz botanik eczadan söylemiştik tam benim 12.günüm gelmesi gerkiyordu gelmedi at ben bir stres oldum sonunda kargoyu aradık bize pakti teslim etmiş rkadaşlar demesinlermi:KK57::KK57::KK57:
çatladım sinirden ay diyorum kim teslim aldı kime teslim ettiler kimin işine yarayacakta onu aldı tam bir gün sinirli geçti ertesi gün zil çaldı bir baktık kargo daha yeni geliyor:KK48:

merhaba hatunlar, birşey sormak istiyorum size ; korunmayı bırakalı 10 gün oldu,adetime de 10 gün var. bugünde birkaç kere elim ayağım boşaldı sanki ve hiç olmam.göğüslerim de hafif şişlik var.bu kadar erken olur mu hamilelik ve belirtileri ?

X