Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya aklımada gelmio deil aslında ama mümkün deil ki doktor anlamaz mı neye göre dedi yumurta olmamış die
hayır canı anlaşılmaz kuzum dr sonuçta kese 5. haftada gözüküo söktürücüye ragmen gelediyse vardım bişi bi tes bi kan testi yaptır bence zaan kaybetmeden

arkadaşlar bişe sorcam ya şimdi ben söktürücüyü içtim hasta olmadım diyelimki hamileyim soğan suyu içsem onun bi zararı olur mu ki

arkadaşlar bişe sorcam ya şimdi ben söktürücüyü içtim hasta olmadım diyelimki hamileyim soğan suyu içsem onun bi zararı olur mu ki
sogan suyunu içme her ihtimale karşı canım bence bekle adetin 7. günü başlanıyo zaten başlama canım söktürücü kötü etkilemiyo diye biliyorum canı ama her ihtimale karşı kan testi yaptırrr

sogan suyunu içme her ihtimale karşı canım bence bekle adetin 7. günü başlanıyo zaten başlama canım söktürücü kötü etkilemiyo diye biliyorum canı ama her ihtimale karşı kan testi yaptırrr
o zaman bir iki gün daha bekliim de öle yaptrym çünü adet belirtileri war 3 gündür falan hatta cuma günü o kadar sancım wardıkı o gun kesın olcam dıe beklıodum ama olamadım işteşimdi ağrım yok artık ama göğüslerim şiş

o zaman bir iki gün daha bekliim de öle yaptrym çünü adet belirtileri war 3 gündür falan hatta cuma günü o kadar sancım wardıkı o gun kesın olcam dıe beklıodum ama olamadım işteşimdi ağrım yok artık ama göğüslerim şiş
cnm eğer hamilelik şüphen varsa soğan suyu içme sakın bekle kan testi yaptır .....

Teşekkür ederim tatlım gerçekten kafaya takmayinca oluyormuş.ama tek korkum inş sağlıcakla kucağıma alırım Bebeğimi. Bu sefer beni bırakıp gitmez. Ins en kisa zamanda sizden de güzel haberleri alican kızlar dualarımdasiniz
Cnm korkma sakın sağ salim kucağına alıp o mis kokusunu içine çekeceksin hayırlısı bize dua edersin sonrada:)

tamam canı sen bilirsin nasıl istersen artık ama test yaptrırsan kafan daha rahat olurdu

X