Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

tamam tamam sakin ol :) aman boşwerin onları ya zaten sıkıntımz war bıde onları dert etmeyelim bilmiom leyla hala karasızım :KK43:

adet belirtim wardı aslında bi kaç gündür geçti şimdi göğüslerim falan şişmişti karnım ağrıodu göğüslerim indi karnımda ağrımıo

bu arada hiç kendi derdimden sana bişe yazmadım ya kusuruma bakma keseyi gördünüz demek cok sewindim senin adınacanım inş sağlıcakla kucağına almakta nasip olur :KK36:

bu arada hiç kendi derdimden sana bişe yazmadım ya kusuruma bakma keseyi gördünüz demek cok sewindim senin adınacanım inş sağlıcakla kucağına almakta nasip olur :KK36:
Amin canım çok sağol. Tatlım sende üzme kendini olacağı varsa bak melek hiç beklemedigimiz anda geldi hala şoktayız. Ins Rabbim sana daha fazla aratmadan hayırlı bi bebiş gonderir.bol bol dua edeceğim size canım.

Amin canım çok sağol. Tatlım sende üzme kendini olacağı varsa bak melek hiç beklemedigimiz anda geldi hala şoktayız. Ins Rabbim sana daha fazla aratmadan hayırlı bi bebiş gonderir.bol bol dua edeceğim size canım.
cnm MAŞALLAH kucağınada sağlıkla aldığını duymak nasip olsun bize dualar için de ALLAH razı olsun....

X