Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

zaman kaybetmek istemiorum artık :KK43: uzaklaşmaya karar werdim bide herşeyden
Buradanmı anlamadım cnm .......ezel daha çok gençsin tamam süreç seni çok bunaltıyor ama bak ben 37 yim şurda 3 yılım kalmış bebek için eğer bu kadar erken havlu atacaksan at ama hayat böyle işte arada sancılı bekleyişler olabilir hemen pes etme ,hayat dolu ol karamarlık yakışmıyor sana ........önünde çok güzel çok uzun bir hayat var ve dediğim gibi daha çok gençsin emin ol bu günleri düşünüp ne kadar sabırsızmışım diyeceksin....

zaman kaybetmek istemiorum artık :KK43: uzaklaşmaya karar werdim bide herşeyden
canımm neden böle karamsarlıga düştün ama kötü düşünmek yok amaca ulaşmak yorucudurrr ama biz güçlüyüz yorulsakta amacımıza ulaşıcazzz elimizden gelenin fazlasını yapıcazz Allahın izniyle inşallahh bizde anne olucaz inancını kaybetmeee :KK61::KK61::KK61: ağlarım ama ben

tekrar mı ilaç kullansam ne yapsam ya yada soğan suyumu içsem ki :KK43:
ezelim ben bu ay sogan kürü yapmıştım iyi geldiğini düşünüyorum bana dr bana yumoş yok söktürücüyle adet olursun demişti sogan suyum bitti 2. günü adet oldum şükür temizlendiğimi hissediyorum sogan suyu vucuttaki intihabıda atıyo sadece kadın hastalıkları die diil akıntım çok olmuştu kistimi yok etmişti yani şükür şimdi dr klomen başlar belki bilmiyorum ayrıca bal tarçın çörek otu karışımına başladım yumurtayı sağlıklı büyütüp hormon dengeliyomuş sanada önenirim eğer adetinin 2. günü gelmediyse ve incir yee ve lütfen pess etmeeee

inancımı kaybetmedim aslında ama ne biliyim ya klomen kullancam yine bi yanım çok ümitli bu sefer klomen işe yarayacak dio bi yanım daha önce işe yaramadı şimdi neden yarasın dio iki gündür gerginm tahammülsüzüm dengem değişti canım sanada bu ay ymurta olmamış demişti dimi doktor

inancımı kaybetmedim aslında ama ne biliyim ya klomen kullancam yine bi yanım çok ümitli bu sefer klomen işe yarayacak dio bi yanım daha önce işe yaramadı şimdi neden yarasın dio iki gündür gerginm tahammülsüzüm dengem değişti canım sanada bu ay ymurta olmamış demişti dimi doktor
bak bitanem benim eltimin ilk klomen tedavisi negatif olmuş sonra ikinci tedavide sonuç aldı şükür oldu bebişi sonrasında tedavisiz olmuo benm çocuk die düşündü korunmadı 9 ay sonra ikinciye hamiş kaldı 2 oğluşu var şuan bence işe yarar öle düşünme incir felan yeriz çörek otu felan yaparız bak bende başlıycam yarın büyük ihtimall gel beraber başlayalımmm:KK6::KK6::KK6::KK5::KK5::KK5::KK5:

merhaba,ben 34 yaşındayım,3 aylık evliyim.yaşımız gereği ve aile baskısı başladığından dolayı bebek yapmak istiyoruz ve bizde eşimle korunmayı bıraktık bir haftadır. eşim korunuyordu.benim de adetlerim çok düzenlidir.bu kk olmasa elim ayağıma dolanırdı ama sizlerle bende öğreneceğim bu seyri inşallah

merhaba,ben 34 yaşındayım,3 aylık evliyim.yaşımız gereği ve aile baskısı başladığından dolayı bebek yapmak istiyoruz ve bizde eşimle korunmayı bıraktık bir haftadır. eşim korunuyordu.benim de adetlerim çok düzenlidir.bu kk olmasa elim ayağıma dolanırdı ama sizlerle bende öğreneceğim bu seyri inşallah
aramıza hoşgeldin......

aaa canımm hayırlı olsunnn walla tahmin ediodum sen bıraktım artık iş yeriyle ugrascam diyince kesin hamile kalcak dedim kendi kendime çok sewindimmmm
Teşekkür ederim tatlım gerçekten kafaya takmayinca oluyormuş.ama tek korkum inş sağlıcakla kucağıma alırım Bebeğimi. Bu sefer beni bırakıp gitmez. Ins en kisa zamanda sizden de güzel haberleri alican kızlar dualarımdasiniz

Canım eğer sokturucuden sonra adet olmadiysan hemen bi kan testi yaptım doktor benimkini anlamamisti ve düşük yaptım inş sen hamissindir
idrar testi yaptım bişe çıkmadı söktürücü normalde bittikten iki sonra etkisini gösterirdi ama 10 gün içinde etki eder diolar bende o on günün dolmasını bekliorum 6 gün oldu doktor anlamazmıydı hamile olsaydım

X