Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Selam kızlar uzun bir süre sonunda tekrar geldim.malum işyeri açtım ve cok yorucu ve başımı kasiyacak zamanım yoktu ama işte bebek yaptım buarada. Nasıl oldu diye sormayın hala şoktayim,:KK53::KK53::KK53:
kız nasıl becerdin bizede anlatMAŞALLAH çoooooookkkkkkkkkkk sevindim ALLAH analı babalı sağlıklı etsin İNŞALLAH......

Huuu huuu kızçeleeerrr. Sonunda tahlilleri bitirdim. Pıhtılaşma varmış. Bide rahimde çok az bi problem varmış ama doktorum bunun düşük sebebi olduğunu düşünmüyorum dedi. 3.de elimizden ne geliyosa yapcaz yine olmazsa o zaman rahime bakalım dedi. Benim doktor tüp bebek uzmanıymış. Nedense dahada bi güveniyorum artık. Henüz çalışmalara başlamadık. Aspirini gebelikten önce 3 ay kullanmaya başlamak gerekiyormuş. Bide kanda Rubella denen bi zımbırtı çıktı onunda düşmesini beklicez galiba. Bilgisayar hâlâ garantide. Çatlıcam artık yaa :KK43: benden bu kadar öpüyorum hepinizi anacım baaayyy :)
ama biz sizi çok öslüyoruz gelin artık.....

Selam kızlar uzun bir süre sonunda tekrar geldim.malum işyeri açtım ve cok yorucu ve başımı kasiyacak zamanım yoktu ama işte bebek yaptım buarada. Nasıl oldu diye sormayın hala şoktayim,:KK53::KK53::KK53:
aaa canımm hayırlı olsunnn walla tahmin ediodum sen bıraktım artık iş yeriyle ugrascam diyince kesin hamile kalcak dedim kendi kendime çok sewindimmmm

iyiyim canım saol siz nasılsınız.. dicem ama okuyorum gerçi :)
tatildemisin diye sormuşsun. yok kuzum hala işe gelip gidiyorum...
artık zor oluyor ama yapacak bişi yok 2.5 ay daha sabredicem
sonra rahatlıcam Allahın izniyle
anladım cnm bayağı ağırlaşmışsındır hamile olduğun için çok yormuyorlardır umarım .....doğuma da az kaldı hayırlısı sen doğurmadan kararlıyım hamiş kalıp seni sevindireceğiz:))

anladım cnm bayağı ağırlaşmışsındır hamile olduğun için çok yormuyorlardır umarım .....doğuma da az kaldı hayırlısı sen doğurmadan kararlıyım hamiş kalıp seni sevindireceğiz:))
ağırlaştım kuzum ya 10 kilo aldım ... temizlik falan yoruyor artık beni...
işyerinde bi sıkıntım yok sadece gel git yoruyo
ayy evet bende teyze olayım artık hızlandırın çalışmaları

ağırlaştım kuzum ya 10 kilo aldım ... temizlik falan yoruyor artık beni...
işyerinde bi sıkıntım yok sadece gel git yoruyo
ayy evet bende teyze olayım artık hızlandırın çalışmaları
cnm temizlenince bu ay ovulasyonda şu jeli kullanacağım 2 ay bakalım .....olmazsa sonra zaten tüp bebek merkezine gideceğiz şubatta sen doğurmadan haber veririm İNŞALLAH:)))

X