Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kuzum sigarayı bırakıyorum bugünden itibaren son içmeye yemeğe içmeye dikkat edicem inanıyorum iyi olacak ama içimde ağlama var nedendir bilinmez ama ne bileyim ya rabbim doğal yolla nasip etmedi inşallah bu sefer yüzüm güler
Bende de bugun bir durgunluk var bi icim daralio aglayip duruyorum :KK43: bende bir birakabilsem birakicam sigarayi <

selam arkadaşlar.. bir haftadır sizlerle olamadım maalesef çok kötü bi hafta geçirdim işyerinde ağla ağla deli gibi çalış falan bir haftadır kahve sigara tabi çalışmada olamadı maalesef.... 17 aralığı bekliyorum... Rabbim nasip eder inşallah şu kuluna bu sıkıntıların ardından bi güç verir. yaşama sevincim bile kalmadı o dereceyim

Kizlar erken adet ooldum dr bide ilacsiz olmazsin demisti adet olmusum :) tedaviyede start vericez artik bakalim bende durumlar bole

sen kendini rahat hissedince başlarsın kuzum nie verioki bu korunmayı sanki kaç yaşındaydın sen kuzum
canım ben 32 yaşındayım yaşımdan dolayı 1 yıldan fazla vermicem zaten demişti ocak başı kontrolüm var bakalım fikri değişcekmi ama şindilik 6 ay

Uyyyu ne hoşşşş
otuz yaşındayım cts pazar tatil olan bir işim var.öğle yemeğimiz var.kayınvalidemin eski evinde oturuyoruz ikimizde çalışıyoruz kasım ayından beri çalışıyoruz :KK70: Allah nasip ederse. eylül ayında özel bir hastanenin kadın doğum servisinde kan tahlillerim sonucu kanımda yüksek oranda östrojen çıktı. zamanında adet düzensizliğim ve sancılı adetim vardı.doğum kontrol hapı kullandım.enson 2-3 sene yazz kullandım baştan zayıflatır gibi oldu sonrasında sürekli kilo almaya devam ettim.hayat şartlarımdan dolayı spora gitmeye fırsatım olmadığın için hareketsizlikten hala kilo almaya devam ediyorum.kanımda yüksek östrojeni dengelemek için duphaston kullanıyorum.doktorum bana bu ilacı kullanırken ilişkiye devam et dedi.4ay boyunca adetin 16. gününde başla dedi. duphaston fazla kiloma tuz biber ekti.şubatta tahlillere bakıcaz bakalım.o zamana kadar hamile kalırmıyım bilmiyorum.eşimle d vitamini ve folik asite de baktırmak istiyorum.ayrıca doğum kontrol ve adet düzensizliği ilaçları ne tesadüf ki doktorlar kabul etmiyorlar hala kandaki kolestrolü yükseltiyorlar.kanımdaki prolaktin sınırlarda.
hoşgeldin aramıza

kızlar ben geldim merkezden hatta iyi haberler ile geldim biz başladık tedaviye hatta ilk iğnemi vuruldum doktorum ve hemşirem çok iyi bakalım sonucu 1 ay sonra iyi olur inş
defnecim hayırlısı olsun canım çok sevidimmm

Hepiniz iyisinizr inşallah ben bugun daha iyiyim kızlar inşallah daha iyi olurum..

Huuu huuu kızçeleeerrr. Sonunda tahlilleri bitirdim. Pıhtılaşma varmış. Bide rahimde çok az bi problem varmış ama doktorum bunun düşük sebebi olduğunu düşünmüyorum dedi. 3.de elimizden ne geliyosa yapcaz yine olmazsa o zaman rahime bakalım dedi. Benim doktor tüp bebek uzmanıymış. Nedense dahada bi güveniyorum artık. Henüz çalışmalara başlamadık. Aspirini gebelikten önce 3 ay kullanmaya başlamak gerekiyormuş. Bide kanda Rubella denen bi zımbırtı çıktı onunda düşmesini beklicez galiba. Bilgisayar hâlâ garantide. Çatlıcam artık yaa :KK43: benden bu kadar öpüyorum hepinizi anacım baaayyy :)

X